Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz #92888064 #9067 üzenetére

    Másold le a számlát meg a garancia lapot amin szerepel hogy minek mennyi a garanciája meg azt hiszem azonosító is rajta van és azt tedd a dobozba

    Az alaplapot a dobozásba csomagold be, mindent amit kaptál az alaplaphoz, cd, hátlap(amit a házba kell pattintani), kézikönyvek, ha jól tudom kábel is szokott járni de ha azt nem teszed bele talán nem olyan nagy gond

    De a legfontosabb főleg ha Intel processzoros alaplap hogy csinálj képet meg videót, a processzor foglalatáról hogy nincs elgörbülve egy láb se, meg úgy általában az egész lapról , csavar helyekről, memória foglaltról, vga foglalatról
    Ez nagyon jól fog jönni ha mondjuk elhajlott processzor foglalat lábra hivatkoznának
    Videót úgy kezd hogy valahogy látható legyen pontos dátum(én a futár bejelentő emailt szoktam kinyomtatni és azzal kezdem a videót), és minél közelebb a futár érkezési napjához
    Ezek mind csak óvatosságból kellenek, de kell

    Ha futárral vagy Pick Pack Pont-ra rendelted akkor megigényled a garancia futárt és ő hogy magával feladó papírt amit ráragaszt a dobozra

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák