Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szumo

    senior tag

    válasz Produkció #897 üzenetére

    Elolvasgattam amit írtál.
    Hát sajnálom, hogy csalódtál, de vedd azt is figyelembe, hogy most volt az a bizonyos forint romlás, és lehet, hogy belefutottál, nem kicsit, de nagyon.
    Tudom, hogy nem teljesen tartozik a témához, de egy kicsit még is.
    Mivel nem minden ember vásárol kézpénzért, mint ahogy te vagy én. Sokan hitelből nyomják az új eszközök megvásárlását. Ezért is vagyunk az egy millió hitelből vásárolt plazmaTV országa. (Na de mindegy) Szóval nem tudom, hogy mennyire figyelsz a hírekre, vagy hogy van-e rá időd, de több bank az euro és svájci frank alapú hiteleit szünetelteti.
    Ezt is vedd figyelembe. Ez sajnos kihat egyes cégek áraira is, ami ugrásszerű növekedést eredményezhet.

    Több topicban írták, hogy olyan mérvű az emelkedése az áraknak, hogy néhány hónapig inkább felfüggesztik a vásárlási kedvüket. (Egy 31e HUF-os proci most kb 40e HUF)

    Amúgy engem is zavarna, ha ilyesmi történne, de ezért is megyek el minden alkalommal személyesen a vásárolt dolgokért. Rászánom az időmet, meg szeretem a személyes kapcsolattartást. Nekem ez a kiszállítósdi nem jön be.

    A gépösszeszerelést meg azért csinálom én, mert:
    1. Szeretem csinálni.
    2. Ha én rakom össze, tudom, hogy csak magamat hibáztathatom (nem mintha nem bíznék a srácok munkájában).
    3. Szeretem élvezni azt a kb 1-1,5 percet amikor kész a gép, és élvezhetem a munka gyümölcsét.

    De azért kíváncsi vagyok, hogy az ügy hogy végződik. remélem te leírod, mert az AMD BE-ös srác azóta se írta le, mi lett a történetének a vége.

    Minden apró probléma kis türelemmel, megoldhatatlan gonddá fejleszthető!

Új hozzászólás Aktív témák