Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Teko001 #57232 üzenetére

    ja külön nem kértem, ott úgyis csak két SD Stream megy. Csak azért kérdeztem, mert ha véletlen jár, akkor ne a szüleimen keressék. A képminőség pedig sokkal jobb ígyis mint a három betűsnél volt :)

    (#57233) pietrasko: Köszi :R

    Egyébként mindenből vadonatújat kaptunk,

    A ZTE ZXV10 H201L ugyan csak ADSL2+-os HGW, de a szüleim igényeit maximálisan teljesíti. A virágmintát leszámítva (de anyukám szobájában van, szóval nem hátrány), nekem még a Speedportnál is jobban tetszik dizájnra, és a LED-ek legalább villognak, mint egy hálózati eszközön szokás nemcsak világítanak, aztán kész mint a Speedporton.

    Aki nálunk volt szerelő egyébként Ukrajnából jött át - a háború elől -, Konyáron lakik most albérletben, azt mondja Neki is 10-es netje van ott. Vittem kábelvezető csatornákat, annak a harmadát még én tettem fel kézi csavarhúzóval, gondolván, hogy Neki lesz elektromos csavarhúzó. Tévedtem, így a nagyobbik részét Ő szenvedte fel. Kemény menet volt. Ja igen panel lakás, szóval elsőnek a fal átfúrás nem sikerült, mert pont a vasat találta el a vasbetonban, de utána a másik helyen mintha valami vályogfalon ment volna át.

Új hozzászólás Aktív témák