Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ma nem tudom megyünk e dolgozni. Tegnap anyósomnál voltunk tetőt javítani. Szóltak egy "szakinak" és én voltam a segédje. Ezek után az emberek után szoktunk javítani. Nem szóltam bele mit és hogyan csinál mert akkor fél tetőt le kellett volna bontani. Inkább csak adogattam az anyagot. Ő összegányolta anyós meg örült. Én megpróbálom kitörölni az emlékeim közül. :DDD
    Persze elvittem a Hilti behajtókat és egy normális Makita körfűrészt. Amikor mondtam hogy inkább csavarozzunk mert hoztam hozzá gépet és csavart is úgy néztek rám mint aki a holdról érkezett. Inkább megszögeljük a jó kis balkezes szekercével. Azért rá tudtam beszélni az embert hogy olyan helyeken csavarozzunk ahol amúgy a kalapálás hatására széthullana a rom tető. Ez egy más dimenzió. Ő az öreg nénik mestere aki megigazítja a cserepeket és kikeni a kúpokat. Kicserél két törött lécet és oldalról megerősíti a belógott szarufát.
    Tulajdonképpen végeztünk is mindennel. Ma még visszamegy a szaki befejezni a cserepezést, de oda már én nem kellek.
    Ha nem megyünk dolgozni lehet elmegyünk valahová csajokkal. Szép időben ne üldögéljünk itthon.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák