Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Elszaladt ez az éjszaka is. 2x felkeltett minket cunci és hajnalban már jött hozzánk. Most is itt kukorékol. Ebből már tuti nem lesz alvás. :N
    Tegnap voltunk vérvételen. Terheléses cukorvizsgálat volt a legfőbb oka, de ha már levettek egy vödör vért elvégeznek minden vizsgálatot amit ilyenkor kell. Ilyenkor éhgyomorra vért vesznek majd be kell venni a gyógyszertárból vett direkt erre a célra való cukrot (halkan megjegyzem hogy ezt nekünk kell megvennünk mert az államnak nincs rá pénze, de szaporodjon a magyar és focira milliárdokat b@szhatunk el :((( ). Miután betolták a cuccot dacolva a hányással 2 óra éhezés következett. 10-re mentünk vissza újabb vérvételre hogy megnézzék rendesen dolgozott e a szervezet. Édes amikor kilépett a rendelő ajtaján első szava a "KAJÁT" felkiáltás volt. Persze készültünk erre és pár pizzás cuccot vettünk a fornettinél. Mostanában csak akkor van jól ha fekszik vagy akkor ha eszik. ;]
    Délután elmentünk cunciért az oviba és itthon matattunk. édes főzött én pedig mosogattam és felsöpörtem. Ma nincs ovi. Cunci rendet fog rakni a szobájában és lebontjuk a karácsonyfát. Utána takarítás felmosással! Szép tiszta rendnek kell lennie.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák