Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    Sziasztok,

    Szeretnénk felújítás során valami biztonságosabb rendszert bevezetni, és megvédeni a dolgainkat legalább alapszinten.

    Ahol a lakásba Digi bejön CAT5E kábellel, szeretnénk még a router előtt levédeni ezt nagyfeszültség és feszültségingadozás ellen (2db számítógép, NAS kap routerből kábelt, switchből erősítő, tv,).

    Nem kell túl nagy dolog (400-600Wh elég), egy router, switch, NAS, hűtőgép lenne rákötve, a hűtő átlag 35 wattot eszik óránként, a NAS átlag 13 wattot, a router és switch 10 wattot, szóval 60-80Wh-ban benne van, így ha 3-6 órával meg tudom növelni egy-egy áramkimaradás során ezen eszközök működési idejét, az már több mint tökéletes, arról nem is beszélve, ha még NAS-t ki is kapcsolja ha elfogy a kraft.
    Lakás, ritkán megy el az áram 2-3 percnél tovább, viszont ezeket sose áramtalanítanám, még vihar alatt sem.
    Ha tudja a DIGInek a bejövő TV kábelének a védelmét, az lenne igazán a boldogság, de ahogy itt olvastam az már zsebbenyúlós 50ks kategória.

    Keresgéltem ilyen eszközt, de valami oknál fogva sehol sem írják, hogy az az RJ45 aljzat vajon CAT3, CAT5, CAT6, vagy mi? Tudtok ajánlani valamit ami megfelel nekünk?

    TL;DR
    Kellene túlfeszvédelem és szünetmentes egyben, CAT6 ethernet csatlakozó védelemmel, opcionális TV kábel védelemmel.

Új hozzászólás Aktív témák