Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WaterWave

    veterán

    válasz Dave567 #50883 üzenetére

    Regisztrációs kártyával semmire se mész.
    Az egy sima kartonpapirra nyomott kártya rajta egy számmal, amire ha beregisztrálsz egy adott forumra, kaphatsz segitségeket a nas beallitasahoz...Konkrétan nulla ott a support, válaszolnak de lófasz.
    Ezt már csak azért is mondom, mert anno én vettem egy popcorn hour medialejátszót, amihez ugyanilyen kártyát kaptam, de konkrétan nem kellett használnom mert mindent megtaláltam a prohardveren az adott topikban, másrészt nem volt igény részemről az ott lévő forumra.
    Tehát nulla...

    Ha meg itt van egy gyugyonk, egy jaronk egy boriszunk, akik konrkétan ugy vágják a nast hogy beszarsz, akkor nem kell reg. kártya :D
    Mikor megvettem a nast totál nem volt fogalmam róla, de ha követed a forum elején lévő összefoglalót, akkor nagyon szépen be tudsz rajta mindent álitani, képekkel teletuzdelve és normálisan, érthetően van benne minden leirva...

    Ugyhogy a reg kártyával ne foglalkozz...
    És mindenképp pluszos modellt vásárolj a jövőre nézve... :D

    • PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Új hozzászólás Aktív témák