Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Land #240471 üzenetére

    Szerintem ilyen nem nagyon van, kb ezek a szerkezetek azok, amiket ennyi pénzért meg lehet vanni, én azt gondolom, hogy a Miyota és a Seiko ebben az árkategóriában a nagyjából ugyanazt hozza.
    A ETA alatt pedig az ETA klónoknak nevezett szerkezetek vannak, mint a Sellita sw200-1 STP1-11 és baráti körei. Ezek nem feltétlenül azonos kőszámmal rendelkeznek, ugyanakkor az ETA már nem ad el szerkezeteket olyan számban mint a régen, és sok kereskedőház mint a Swatch Group övéké az ETA,
    - Swiss Technology Production (STP) (51%-ban Fossil tulajdon).
    - A Sellita pedig az ETA hivatalos beszállítója volt, de külön váltak útjaik. Most már önálló szerkezeteket is gyártanak.
    Az SW200-1-nek is:
    Standard – adjusted in two positions; accuracy of +/-12 sec/day up to +/- 30 sec/day
    Special (Elabore) – adjusted in three positions; accuracy of +/-7 sec/day up to +/- 20 sec/day
    Premium (Top) – adjusted in five positions; accuracy of +/-4 sec/day up to +/- 15 sec/day
    Chronometer – COSC criteria

    4 verziója van.

    Ha jól tudom az STP-nek sincs COSC minősítésű darabja, de akár lehet is aki jobban vágja megírja majd. Csak kérdezted mik lehetnek még.

    Ezek mint 28800-asok. És svájciak.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák