Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    válasz Malibutomi #37502 üzenetére

    DE, erre gondoltam...csak nézd meg külső nézetből is...és ha kívülről ennyire torz, akkor nyilván belülről sem lehet jó. Egyébként nyilván van oldalirányú fejrázkódás is, de nem ennyi.
    Egyedül a sprinterek első pár lépésében van nagyobb oldalirányú kilengés, amíg a mozgás be nem áll egyenletesre...utána az ő fejmozgásuk is kisimul, hiszen ekkora felesleges energiaveszteséget, ami a fej dobálásával jár, meg hozzá az idegrendszeri terhelés, ami a kompenzációhoz kell, az nem gazdaságos, nagyon energiapazarló... aki nem sprinteléshez gyorsít teljes erőből, és ennyire jobbra-balra mozog a feje, az valamit nagyon rosszul csinál.

    Azt tudom elképzelni, hogy mondták Mocapos csórikámnak, hogy sprinteljen már egyet a 6 méteres stúdióban, és az kb az első 5 lépés, ami pont a gyorsító szakasz...és valszeg ezt vették általánosnak :W

    [ Szerkesztve ]

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák