Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SentryGun

    aktív tag

    Sziasztok!
    Korábban már írtam a fórumra, és gyors, hathatós megoldást is kaptam a kérdésemre. Ezúttal megint egy kisebb, de annál bosszantóbb hibába futottam bele (Vaio VPCF11M1E/H):
    A már korábban is írt rendszer újratelepítés okán flottul újratelepült minden egy 64bit-es magyar Win7 alá. Pontosabban csak majdnem minden...
    1. Mivel nálam is jelentkezett a korábban már többeknél felbukkanó probléma: Nem működnek az Fn billentyűk, és az Assist/S1/VAIO extra funkciók. Viszont az Event Service fent van, az Update le is frissítette, a Task Manager szerint pedig fut.
    2. Valószínűleg a fentiekkel van összefüggésben, de nem hajlandó működni a beépített fényérzékelő szenzor sem.
    3. A Battery Checker nevű hasznos Vaio program pedig nem érzékeli az akkumulátort, ezért a Vaio Power Managementtel sem hajlandó kooperálni. Ráadásul csak a Task Manageren keresztül lehet kilőni a folyton felugró figyelmeztetést.

    Valaki esetleg már találkozott hasonló problémával?
    Tegnap hosszas magyar/angol fórumböngészés után még az jutott eszembe, hogy talán a magyar Win7-tel van futási problémájuk a programoknak? Esetleg egy angol Win7 megoldaná a problémát?

    Előre is köszönöm a szíves segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák