Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arhel

    senior tag

    Hi all!

    2 napja már én is egy FW-21E boldog tulajdonosa vagyok! Ráadásul egy eggésznapos utánajárás és elmélkedés után. Kezdtem 11kor a Mamutban (Saturn), ahol mközölték, hogy semmilyen más "médiánál" nincs már ilyen cucc! Volt 100db és egyből elvitték őket.Azért átmentem a Westendbe, ahol kiállítva csak a 21Z-t tudtam megcsodálni, mert az volt még 350ezerért. Délután a Laptop.hu-nál már az E jelű Vaio-t is meg tudtam nézni, igaz csak kikapcsolt állapotban, max. BIOS-ig kapcsolhatják be, ha nagyon szeretnénk (eléggé kiváncsi voltam, hogy tényleg szar-e a kijelző, mert itt többen panaszkodtak). A laptop.hu-nál van több 21E Vaio a szokásos 229K-ért (áruhitellel, kb. 250K-ért lehet elvinni 10 hónapra)! Nem vettem meg és visszatáncoltam a Westendbe. Hatalmas mázli, mivel a monitoros soron belefutottam a 21E-be (nem tudom miért oda volt téve :( ) és még volt egy bontatlan doboz a bemutató terméken kívül! Ami pedig különösen meglepett, hogy az árcímkén 219K szerepelt. Egy kis civódás után azonban a pénztárnál kicsengettem az összeget egy kisebb kölcsön segítségével, mivel ez a termék nem volt akciós 0%THM-s (kb. 240K-ra jönne ki árúhitellel).

    Sajnos egyelőre nem tudtam vele annyit foglalkozni, mint amennyit szerettem volna, azonban a minimális tapasztalataimat megosztam:
    - tényleg gyengébb a kijelző fényereje, mint mondjuk a HP dv5-ösöké (jelenleg egy HP Pavilion dv5-1020eh-val rendelkezem), de ez speciel engem nem zavar, mivel a színek a helyükön vannak, nagyon szép élénkek
    - a webkamerához tartozik (monó) mikrofon!!!, vki korábban említetette, hogy nincs
    - rendkívül szoftver gazdag a telepítő, annyi trugyit kapunk a noti mellé. hogy alig győzőm letörölni a sok szemetet :D
    - a billentyűzet nekem nagyon bejön, éljenek az óriás kezűek, azonban a SPACE nekem egy picit hangos, ha nagyon a szélén nyomkodom és nem középen
    - meglepően csendesen üzemel, alig van hangja, mindig ilyenre vágytam :B

    Továbbit majd ma este írok még róla, kipróbálom a HDMI-t és a DVD-írót is, meg vmi játék tesztet is tolok ;) Ja igen, Vista élmény-index 4,6 :DD

    (ha vki vmit szeretne tudni az írjon, letesztelem/megnézem neki ;) )

Új hozzászólás Aktív témák