Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jit1120

    csendes tag

    válasz lugosi #9670 üzenetére

    Én is emiatt az ár miatt nézegetem. A7-nél jó ez az ár, alacsonyabb nemigen lesz, hisz kifutó. Az áremelés A5000 és A5100 esetében furcsa, hiszen esedékes ezeknek is az utódja. Valószínű a napokban esetleg több új gép is megjelenik a Sonytól, és a többi gyártótól is hiszen jön a Photokina szeptember végén. Bár az új számomra csak arra jó, hogy kedvezőbb árú legyen a régi.

    Az A7 munkára is használható? Ezek közül mire érdemes ilyet venni: portré, esküvő, sport, koncert, táj? Most is koncerten voltam fotózni sportcsarnokban, hobbiként vagy Pana GF6 vagy A5000-rel, de automatán mindkettő kéri az ISO3200-at de az már elég zajos ennél a gépnél. Az A5000 lassabb, mint a hasonló kategóriájú, bár kisebb szenzoros Pana GF6-os gépem, az az érintőképernyő miatt is gyorsabbnak tűnik. Ilyen vagy komolyabb feladatokra már mindkettő kevés. Ennyiért lehet még kapni Nikon d7200 18-105, de ez apsc, ISO-ban sem jobb, a gyorsaság és fókuszálás miatt talán előnye van. A Sony A7 felé húz a szívem, legszívesebben azt venném,csak ne legyen lomha.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák