Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz maj-viktor #1526 üzenetére

    Leírta. OTG és mehet rá a külső HDD is. Ahhoz külön gratulálok,
    hogy "a nagy túrára" nem sikerült egy elosztót magatokkal vinni.
    Nem akarsz megint menni egy ilyen kis másfél hónaposra?:R
    (Jót tenne mindenkinek, ha már érdemben nem tudsz semmit a
    témához hozzászólni, DE mégis kényszert érzel, hogy oldalakat
    teleírj a semmiről. Rég lehetett az a kirándulás, tán igaz se volt.)

    Még a végén kiderül tök, jó, hogy DigitXT szétbarmolta
    Számodra csak most derül ki? Akinek segítettem, már rég tudja.
    (Többekközt a domború plexi hatásairól, esetleg a méretéről.:D)

    a hülyefelfogatásával a kameráját
    Érdekes, nem tűnt fel, hogy kizárólag a tok lett szétbarmolva?;)

    lehet anélkül nem is állt volna neki "tekergetni"...
    Miután az érintetlen kamera botrányosan homályos volt, ezt te
    tök komolyan gondolod, hogy úgy hagytam volna? Szánalom...
    (Mások sem barmoltak szét semmit: nem kértek a homályból!)

    Bár youtube teli van házi GoPro hack-ekkel
    Hogy jön ez ide? Vagy már a GoPro is szar? Nem csak az SJ?

    ahogy SONY hack-ek is akadnak, talán okkal!
    Bizony ám! Ezért is csináljuk mi is. Csak nem fossuk vele tele
    a YouTube-ot n+1. alkalommal: használjuk mások videóját.:K

    Úgy írod, mint akinek ez triviális volt (a releváns mást jelent).
    És még te kéred számon Pompit, "miért fórumozik"?! Iszonyat
    elnéző volt eddig veled, nem értem miért.:N Nem tudom, hogy
    kinek képzeled magad. De visszavehetnél picikét, mert az egy
    dolog, hogy feleslegesen bő lére ereszted a hozzászólásaidat
    teletűzdelve az "ugyebár" és az "ám" szavakkal, és halmozott
    írásjelekkel (ill. helytelenül használt szavakkal!), de hogy még
    a semmiről se szóljanak, és neked álljon feljebb, öregem...!:F

    Az a baj, hogy a fórum nem felejt. Meg lehet ismételni utólag
    mások megállapításait, mintha a sajátjaid lettek volna, de ott
    az időbélyeg, meg a korábbi véleményed, amit a fórum őriz...

    Az életben büfé-szakos marketingesként lehet, hogy bejön a
    technikád (ha sokat ismételgetsz valamit, majd igaz lesz), de
    a mérnök embereket ez a hablatyolás irritálja: el lehet menni.

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz maj-viktor #1526 üzenetére

    "Igen, tabletra hogy mentesz le több száz gigát!?"
    Arra sehogy, de nem is az volt a kérdés. Ezek szerint komoly gondok vannak az olvasással és a szövegértéssel, lehet innen ered minden veled kapcsolatos probléma forrása.

    "te amúgy minek "fórumozol"!?"

    Én azért fórumozok (szakmai témákban), hogy megtudjak olyan dolgokat amiket nem tudok, és a felmerülő kérdésekben, problémákban segítsek a megszerzett tudásommal és tapasztalataimmal. Nem feltűnési viszketegségből, nem válaszolok mindenre valamit kényszeresen, nem érzem úgy, hogy mindig, mindenre írnom kell valamit, bármi áron - akár azon az áron is, hogy marhára nem arra válaszolok, amit kérdeztek.

    "ha valaki leír egy ötletet ami bevált... igen ezért kellett a körítés..."

    Neked mindenhez kell körítés. Nem tudsz a lényegre szorítkozva leírni semmit, mindenbe kell valami példa, magyarázat, okoskodás.
    Leírsz egy ötletet ami bevált. De nem az volt a kérdés. Mindenki más érti, de neked elmagyarázom, hosszan bő lére eresztve, mert lehet, hogy csak a hosszú, összetett mondathegyekből érted meg, talán ez esetben is, hogy mi a gond ezzel, most konkrétan. Tegyük fel, hogy adott a helyzet, hogy valakinek _van_ egy tabletje. Megkérdezi, hogy hogyan lehetne ezt arra használni, hogy a memóriakártyájáról külső adathordozóra mentse el a képeket. Érted? Van neki tablet, azt amúgy is viszi az útra. Jó a tablet, mert egy csomó mindenre lehet használni. Nem kell hozzá külön töltőt vinni, mert ma már minden microUSB-vel töltődik, a telefon, a tablet, sőt még a kamera is. És amúgy is viszi magával, van, neki, érted? Ezért kérdezi. Nem azért, hogy vegyen még egy kutyát dobálni való netbookot, egy notebookot, egy imagetankot, vagy toronyórát lánccal. Hanem ez van neki és ha lehetne arra használni, ami logikusan az eszébe jutott, akkor az jó lenne. Ezért kérdez. És igen a válasz az, hogy jó lehet rá a tablet, sőt még a telefon is jó lehet erre a célra hoppá!

    Majd érkezik maj-viktor és előadja, hogy az hülyeség, ki gondolt már ekkora baromságot, vegyél inkább egy netbookot, mert az sokkal jobb, arra rá tudsz majd másolni 670 gigát, hisz viktor ki is számolta, hogy ekkora mennyiségről lesz szó, ő ezt is megmondja. Jaj, kicsit elkanyarodtam, de nem baj, te tudsz követni, hozzá vagy szokva.

    Azt csak te tudod, hogy hogyan kerültünk egy másfél hónapos ázsiai körutazáshoz, és nem fogom neked most itt leírni, hogy hol és merre jártam a világban, de tapasztalatom szerint még ázsia legeldugottabb szegletében is van konnektor. Igen másmilyen, mint nálunk, de fel lehet rá készülni. Másfél hónapig egy szaros netbook se fogja bírni, akkor meg miről beszélsz már megint?! A semmiről. Azt reszelgeted. Nem vittél átalakítót és elosztót? Ázsiába? És nem tudtál kint venni ha szükség volt rá? Itthon mindent onnan rendelsz, ott meg nem tudtál venni egy szaros átalakítót, meg elosztót. LOL! Ezt kár volt leírnod.

    Szóval ne te próbálj meg engem kioktatni, hogy hogyan és miért fórumozok, hanem maradjál szépen csendben, vedd észre, hogy nem kívánatos személyiség vagy - ebben a topikban mindenképpen - nem vagyunk kíváncsiak az álsegítségedre, a félremagyarázásodra, semmire. Arra meg főleg nem, hogy engem kioktass. Még egyszer és utoljára mondom, hogy ha még egyszer OFFba tereled a témát, meg fogom tiltani, hogy ebbe a topikba írj, hogy legalább ebben nyugtunk legyen. Ha eddig magadtól erre nem jöttél rá, és annak ellenére, hogy többen többféleképpen felhívtuk erre a figyelmedet, folytatod az áldásos tevékenységedet, nem marad más, mint a tiltás és a szankciók. Ehhez tartsd magad!

    [ Szerkesztve ]

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák