Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    na lecseréltem a másfél éves Galaxy S-emet egy új Galaxy S-re ;]

    before: [link][link][link][link]

    after: [link][link][link][link][link]

    hogy miért? igazából azért mert jobb okostelefont nem találtam, az iphone túl drága és a képernyője kicsi, a 3GS tetszik formára, kijelzője viszont már nem szép, viszont a i4 pedig drága és a formája nem tetszik(+ a képernyő kicsi)

    tehát iphone kiesik
    wp7 kiesik

    Androidosból pedig az S2 tök jó lenne, de a hangminősége laposabb(próbáltam), nekem fontos, egy használt Arc, annak se olyan jó a hangja, meg péklapát

    tehát az én igényeimnek az SGS tud 95%-osan megfeleni, jól szól, sok rá a ROM, szép a képe, könnyű, kényelmes a 4 col stb

    akkor miért nem tartottam meg az eredetit?

    1. kopott volt a krómkeret ez zavart, és kockázatos a cseréje
    2. az akksija döglődött, azt is kellett volna venni(kb 4-5 ezer egy új akksi nem? gyári)
    3. a hátlap se volt 100%-os már, kicsit karcos volt és mivel sokszor szedtem le, ezért kis repedés volt már, ki tudja mikor adja meg magát(najó még egy bő félévet kibírt volna)
    4. sokat használtam a kijelzőt, átlagon felül, ki tudja mikor ég be, és akkor sokat bukok, ki veszi meg?(még tökéletesen jó, ki tudja meddig)
    5. 64k volt az új és fehér
    6. friss, új gari

    tehát 45-ért sikerült eladni, 64-ért kaptam az újat(mert a (fehér) headsetről lemondtam és egy ezrest engedtek), 19K megérte, sokkal szebb, új, egy év friss gari, jobban össze van rakva szerintem, ha megfogom nem ropog annyira mint a régi, de a régi újkorában is lazán volt összerakva, lehet fejlesztették a gyártás

    szerintem ez a 19K kiadás meg fog térülni ha eladom(pl egy év múlva), mégse egy 2,5 éves kivénhedt beégett kijelzőst adok el bagóért, hanem egy egyévest, jó állapotút(remélem erre jobban sikerül vigyázni), amin talán még gari is lesz, és ugye white edition nem olyan mint a többi

    meghát új akksi(4k), gyári új krómkeret(4K+beépítés: 7K), új hátlap, tiszta új kijelző

    szóval nagyon örülök :C mi a véleményetek? mobilplázánál van 65K-ért, de 45K-nál többet nem adnak a vevők, próbálkoztam 52K-val az elején, de 45K a max amit adnak, na jó talán 46K, egyszerűen többet nem ér és túlkínálat van

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák