Hirdetés

Aktív témák

  • berczy03

    aktív tag

    válasz Kevin's #11278 üzenetére

    Szerintem részben sincs igaza. Már bocs...
    Én aztán széjjel hekkeltem már mindenfelé a telefont, ezernyi custom ROM-al, kernellel, témával, 1500MHz-n járatott procival. Volt is mindenféle bajom, de rohadjak meg, amint feltettem egy GYÁRI, samfirmware-es ROM-ot, minden oké lett! Persze, hogy ha "fűrészelünk" (akár romot) ott hullik a forgács (FC), de ha nem, NEM!

    Volt anno SE P800-asom. Okosteló, ugye. Az is merült, ha használtam, kurva élet! Egy nyomorult laptop is lemerül, ha használod, ráadásul 2-3 óra alatt. Ez meg vígan elmegy két napot konzervatív használattal, de egyet tuti, még erősen használva is, MI A GOND???

    (Vegyetek iPhone-t, Nokiát, ha annak olyan az üzemideje, ami kell. Ennek ilyen.)

    szerk: Még annyit, igen, én nem várok tapasztalatokat, én szeretem magam megtapasztalni. A JVQ-ról éjfélkor szereztem tudomást, már ment is fel, akkor, mert "újabb". Lehet ezért hülyének tartani minket, "gyorsan" ROM-olókat, de azok, akik várnak, hogy más tapasztalja ki, szívja végig az utat, s majd ők a kitaposott ösvényen ROM-olnak, azok inkább ne szólják le az "ész nélkül" ROM-olókat!
    Thx guys!

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S I9300 | 4.1.2 (LL4) | Siyah 1.8.6+ |

Aktív témák