Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz GEPESZ66 #3768 üzenetére

    Szia,

    Az Avastnál be van az állítva, hogy minden linket a saját magán az alkalmazáson belül nyisson meg elsőnek. Tehát akár Chrome-ot akár Edge-et, akármi mást használsz, így ez azt is jelenti, hogy innentől kezdve mindegy lényegében, hogy milyen böngészőt használsz.
    Az Avast nekem évi 1399 Ft, de mindenki másnak is, aki novemberben vette meg és újítja folyamatosan novembertől novemberig.

    Más: nekem van egy olyan szokásom, hogy nézem, hogy adott hónapban mennyi adatot forgalmazok, routeren is rá szoktam nézni :D... viszont most Samsungnál úgy látom, hogy hónapról hónapra lehet követni. Mennyi időközönként nullázódik? Évente?
    Amúgy havonta egy secreenshoton megőrzöm :D

    #3767TeeJay: Szerintem - de tévedhetek - az AMD-re váltástól olyan nagyon nagy előrelépésre nem számítanék elsőnek. A CPU miatt egyébként is könnyen lehet CPU limites is.

    #3766Angel2014: lol :D Pukkadjanak az irigyeid mi ?: D Ráadásul Facebookra ha feltolod a képet, kiszed mindenféle meta adatot, konvertál is, szóval igazán nem is nagyon bukhatsz le :XD

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák