Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Luck Dragon #2946 üzenetére

    14 napon belül el lehet állni a vásárlástól, indoklás nélkül is...
    Nem a készüléké, hanem a gyártójáé, amelyik nem helyez fel rá gyárilag fóliát.
    Mielőtt bárki beszólna, leírtam korábban is, hogy rajtam kívül egy Firstphone-os, és két alkalommal telekomos illetőnek nem sikerült a művelet. Azt hiszem, hogy nem bennem van a hiba. Most persze lehet jönni, Aliról rendelő fólia RAMBÓKnak, hogy nekik aztán elsőre sikerült, mert pont nem érdekel, ha a telekomosok sem tudták rá felhelyezni, hogy vagy szösz ne legyen alatta, vagy légbuborék. Így most nézhetek olyat, amelyikre gyárilag van... az meg kb a Xiaomi :(

    Most biztosan be lesz nekem szólva, de így gondolom, és korábban is így gondoltam, csak nem fogalmaztam meg ilyen élesen:
    Az, hogy a Samsung mit enged meg magának, töltő kihagyás, fólia lesajnálás, az mind azért következhetett be, mert a világ népe (mert ugye globális a jelenség), nem bűntették azzal, hogy elfordultak volna más gyártókhoz. Ha az emberek azt mondták volna, hogy őket ne nézzék már baleknak, hamar leszoktak volna ezekről a dolgokról, de tudom, fogjam be a pofámat, mert mindenkinek sikerült a fóliát felrakni, meg poweruser benyögi, hogy neki nem is kell rá.. a töltők meg otthon fürtökben lógnak, szóval nem gáz amit a Samsung csinál .

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák