Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hamzamark

    csendes tag

    Sziasztok!

    Huhh, na vegig vittem a jatekot. Mit kell, hogy mondjak....
    Jol sikerult es nagyon jo munkat vegeztek dezoek. A jatekra igaz meg raferne "par" csiszolgatas, de teljesen korrekt minoseget kaptunk szerintem.
    ...es egy kis pro / kontra:

    PRO:
    - Hosszu jatekido ( foleg, ha a terkep minden egyes teruletet bejarod )
    - Nagy bejarhato terulet
    - Latvanyvilag
    - Freeplay
    - Jarmuvek

    KONTRA:

    - Bugok es "kidobasok" ( kicsit buta AI :) , egyszer-ketszer mikor kocsival nekimentem valaminek akkor egy nagy robaj jott es kidobott az asztalra, stb... )
    - 03-as patch utan megvaltoztatott autok fizikaja ( I <3 NIVA )
    - Pancel \ fegyver fejlesztesek ( tudom, ez azert van, hogy tobb "stilust" probalj ki, ertsd: roham \ sniper )
    - A vege fele, mintha a fejlesztok otlete elfogyott volna ( pl. 1 terulet - 1 kuldetes ??? )
    - Hasznalhatatlan targyak ( MEG! ) ( dinamit, uzemanyag a barban, radio \ ado-vevo )
    - Neha a hullak csak ujra betoltes utan dobnak stash infot

    Javaslat Dezoeknak:

    - Az autok fizikaja jobb volt az elozo javitasban
    - Tobb kuldetes es igenis legyen minden tettednek kovetkezmenye ( en is besz*ptam a monolitosoknal :DDD )
    - A revolverek animaciojan es kinezeten meg javitanek
    - Ha mar az epitkezesen a stalker arus asztalan hever egy P90-es akkor mar "naaaa legysziiiiii !!!!! :DD "

    A lenyeg, hogy igy meg "befejezetlenul" is egy nagyon nagyon jo jatek lett, csak igy tovabb! :)
    Tervbe van, hogy majd csinalok egy hasonlo stash \ mission terkepet, mint pl. EZ , ugyhogy majd szivessen elfogadom a segitsegeket, hogy ki hol mit talalt, stb....

    ... Prepare to Stalker Soc \ CS \ CoP mods! :)

Új hozzászólás Aktív témák