Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • barbikenje

    aktív tag

    válasz mr_ricsi #19 üzenetére

    Szeva mr_ricsi!
    Általában a proci bepakolása után jelentkeztek a problémák. Az otthoni gép egy Athlon xp-s cucc, ott is cseréltem a procit, de ott semmi gond, szaladt a szekér, mint sertés... itt meg huh, először egy cerkát cseréltem 400-as PII-re, szinte teljesen ua. játszodott le, mint most, a PIII-nál. Ami furcsa, hogy mára (04.21.) megyszűntek a gondok, mert a BIOS-ban az #1-ben említett ECC regiszteres kütyüt kiütöttem... a dolgok a helyükre billentek. Hogy mi ez az ECC registered dolog azt azért nem tudom megmondani, mert nem néztem meg jobban, mivel nem reméltem, hogy bárki is benéz még ide a topicba. A memtest-el sem végeztem, mivel nincs kislemez-meghajtóm (most még).
    A másik problémát a két videovezérlő-kártya okozta. Korábban nem Ti200-as volt a Voodoo2 mellett, hanem egy S3Trio 3D2X. Akkoriban olyan probléma lépett fel, hogy játékok alatt, ha erre nem volt külön setup menü, csak 640x480-ba mentek a dolgok, és ettől egy nagy homorodás volt a monitoron... és manuálisan sem engedte átállítani magát a nyomorult.

    Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

  • Pacák

    senior tag

    válasz mr_ricsi #27 üzenetére

    Hogy fussanak a direkt voodo karikra írt olszkúl gamék. :)

    Nuclear launch detected

Aktív témák