Hirdetés

  • Ebbe a robotaxiba Verne Gyula is beülne

    ma 2026-ban állhat munkába Zágrábban Verne, a Rimac önvezető villanytaxija.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz azbest #5785 üzenetére

    "A mibox3-ban hivatalosan is van infra vevő." - döbbenet. Betették, hogy majd távvezérelhető legyen infrával ellátott telefonnal (miközben ugye az összes telefonban van bt.)? Ahogy írtad is a hangátvitelhez úgyis bt. kell ...
    Szóval itt szerintem volt egy zavar az "erőtérben" (sajna ez nem ritka a márkánál). Azért köszi az infót, most már ezt is tudjuk tudom :R

    (#5787) n@p@lm
    Köszi! Majd ha a box közelébe jutok, próbálkozok én is ...

    (#5791) monoloc
    " ... egy sima párbeszéd van akkor halk ha meg egy akció jelenet akkor remeg a szobám ... "
    Nem hiszem, hogy bármi köze lenne ennek a 4K-hoz. Sokkal inkább az 5.1-es hang sztereóba történő lekeveréséhez, ahogy azt előttem már írták is.
    Három lehetőséged van:
    1. eleve sztereó hangsáv használata
    2. ha szerencséd van, akkor a TV-n tudsz valamit tekergetni
    3. átállsz KODI-ra. Ott külön tudod a center (beszéd) hangerejét állítani

    (#5797) captainnemo
    Közben eljutottunk odáig, hogy a legújabb MiBox S-ben már tuti nincs infra. Szóval azzal kár próbálkozni. A CEC lenne az igazi megoldás szemben Flirc-el (bár, ki tudja ...)
    Olvasom, hogy erősítőre van kötve a box-od, és most azért nem megy. Azért én a helyedben tennék egy próbát, hogy direktbe kötve megy-e? Az eredménytől függően pedig két lehetőséged marad:
    a) valahogy leválasztod a HDMI-ről a hangot (ami megy az AV receiver-be)
    b) veszel egy Flirc-et (bár ennek azért még utána kéne olvasni, hogy pontosan, hogyan is működik a box-al ...)

Új hozzászólás Aktív témák