Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • H_András

    tag

    válasz etooo #2240 üzenetére

    Menetközben rájöttem, köszönöm, itt volt a hiba, ekkor megjelent még egy felugró ablak amit le kellett okézni a gépen.
    Újabb kérdéseim akadtak :B a nagy tesztelgetés közben.
    Telepítettem néhány alkalmazást, játékot, egyebeket. A root dologgal nem vagyok tisztában, illetve az egyik szakértő aláírásában (linken) szereplő módszert sajnos nem bírtam megcsinálni, a vírusírtóm kiabált egyből. Figyelmen kívűl hagyhatom, mert téves riasztás?
    Vagy más módszer nincs a rootolásra? Néhány progi igényelné, azok is amik magyar nyelven elérhetőek, kipróbálnám őket (szintén itt egy másik szakértő aláírásában).
    A másik kérdés, időközben vettem egy nagyobb sd kártyát. Melyik programmal tudom lementeni - átrakni rá a dolgokat, amik már fent vannak a kisebben, hogy kártyacsere után ugyanúgy menjen minden mint eddig? Gondolom a sima rámásolás nem elég, vagy igen? Újra is rakhatnék persze mindent, de csak van valami egyszerűbb megoldás erre a célra.

    Az ember egész életében gyermek marad, csak a játékai változnak / Sarcasm - because beating the shit out of people is illegal

Új hozzászólás Aktív témák