Hir​deté​s​

2018. január 17., szerda

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-04-11 15:31:42

PROHARDVER!

Vodafone 858 / Huawei U8160

Összefoglaló kinyitása ▼

(#5001) beefjeez válasza poffsoft (#5000) üzenetére

beefjeez
(senior tag)

Saturn

(#5002) szoke12 válasza poffsoft (#5000) üzenetére

szoke12
(őstag)

Ó tied lett az 5000. hsz. Én akartam. :DDD

Nálam is most cm9 van fent. Jobb lett sokkal. Nem annyira akad már.

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!" || Köszönöm, hogy válaszolsz a privát üzenetekre. :R

(#5003) etooo válasza benito86 (#4996) üzenetére

etooo
(senior tag)

[link], csak feltelepíted, és megy.

(#5004) szoke12

szoke12
(őstag)

Hogy tudok a google fiókomból névjegyet törölni?
Mert ahogy gépen nézem, ott vannak sokszorozva a névjegyek. Vagy hogy lehet ics alatt a sim-ről előhívni a számokat?

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!" || Köszönöm, hogy válaszolsz a privát üzenetekre. :R

(#5005) laleeee

laleeee
(őstag)

a virt. billentyúzeten nem találom a @-t :(( :F

(#5006) szoke12 válasza laleeee (#5005) üzenetére

szoke12
(őstag)

Kell ott lennie egy 123 feliratúnak. Az hívja elő a karaktereket. Ott tudsz keresgélni.

De rég használtam gyárit...

(#5007) poffsoft válasza szoke12 (#5002) üzenetére

poffsoft
(PH! addikt)

uuupsz, nem is figyeltem ...
Biztosan valami szépet is bekarcoltam volna :D :D :D

beefjeez: köszi! De jobban megnézve, olcsóbb a futár, mint nekem az útiköltség a fukarhoz :N

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#5008) laleeee válasza szoke12 (#5006) üzenetére

laleeee
(őstag)

mit használsz helyette ?

(#5009) laleeee

laleeee
(őstag)

meg még azt szeretném kérdezni,hogy tud ez a telefon olyat,hogy miközben vonalban vagyunk valakivel,lehet rögzíteni a beszélgetést ?

(#5010) djcir válasza szoke12 (#5002) üzenetére

djcir
(kvázi-tag)

Hello
cm9-en megy a kamera meg a youtube? esetleg az fm rádió?

::::::::::::::::::::::::::::::---========="Már a jövő sem a régi"=========---::::::::::::::::::::::::::::::

(#5011) szoke12 válasza laleeee (#5008) üzenetére

szoke12
(őstag)

Rom helyett cm7-et (1.2+), vagy sl-t, Touchpal helyett Smart Keyboard-ot
Fel lehet venni a hívást, de csak az egyik oldalt. Néhány törvény miatt.

djcir: Kamera megy, sztem youtube is. Fm-ről azt írják, nem működik. ezt olvasd hozzá.
De most rakom vissza a cm7-et, úgyhogy nem tudok többet nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#5012) laleeee válasza szoke12 (#5011) üzenetére

laleeee
(őstag)

és hogy lehet felvenni ?

(#5013) szoke12 válasza laleeee (#5012) üzenetére

szoke12
(őstag)

Egy ilyen progival.
De csak azt veszik föl, amit te mondasz.

[ Szerkesztve ]

(#5014) laleeee válasza szoke12 (#5013) üzenetére

laleeee
(őstag)

biztos van valami kis mókolt prog.,ami vesz fel mindent,írd már meg privátba :K

(#5015) szoke12 válasza laleeee (#5014) üzenetére

szoke12
(őstag)

Megírhatom privátba is, hogy a mi telónkra nincs ilyen. :U tényleg. Ezek a progik más telókon (a legtöbbön) felveszik mind2 oldalt. De a mienk úgy van beállítva, hogy ezt nem engedi. :O

(#5016) laleeee válasza szoke12 (#5015) üzenetére

laleeee
(őstag)

ezt nem hiszem :)

(#5017) szoke12 válasza laleeee (#5016) üzenetére

szoke12
(őstag)

olvass kicsit

(#5018) laleeee válasza szoke12 (#5017) üzenetére

laleeee
(őstag)

értem,köszönöm ! még annyit gyorsan írjatok már,hogy az ébresztőórát hol találom ? aztán elmentem aludni :D

(#5019) szoke12 válasza laleeee (#5018) üzenetére

szoke12
(őstag)

óra -> bal alsó sarokban egy ébresztőóra ikon, és ott.

(#5021) laleeee

laleeee
(őstag)

hát egy kicsit csalódott vagyok,internetezésre szinte alkalmatlan ez a teló,iszonyú lassan tölt be egy oldalt,habár nem sok viszonyítási alapom van.
ez processzor ,szolgáltató,a vagy a böngésző hibája ? lehet ezen valahogy javítani ?

(#5022) etooo válasza laleeee (#5021) üzenetére

etooo
(senior tag)

Általában a gyári böngészőknél sokkal jobbakat találni a marketen, pl. a két talán legismertebb az opera és a dolphin, ezeknek is elsősorban inkább a mini verziója, mert azok kevésbé erőforrás igényesek.
Emellett nem mindegy, hogy 2G-n vagy 3G-n netezel, mert előbbin kb. csak az opera minivel lehet élvezhetően netezni, a többihez kevés.

(#5023) szoke12 válasza laleeee (#5021) üzenetére

szoke12
(őstag)

én meg szinte csak erről netezek. ebből, lehet custom rom lesz szerintem, ott lehet húzni a procit, és még flash is lehet. én opera minit használok éppen, de a dolphin hd, és mini is nagyon jó. van néhány dolog, ami csak ez utóbbikon megy, így néha váltogatok.

(#5024) laleeee válasza szoke12 (#5023) üzenetére

laleeee
(őstag)

custom romtól gyorsabb lesz a net ?

(#5025) szoke12 válasza laleeee (#5024) üzenetére

szoke12
(őstag)

jó beállítással (hogy ne ugráljon a hálózatok közt) valószínű. de az oldalak betöltése biztos gyorsabb lesz.

(#5026) laleeee válasza szoke12 (#5025) üzenetére

laleeee
(őstag)

mindenképpen akarok,de még meg kell tanulnom a telefont,mert még az alapok is hiányoznak

(#5027) szoke12 válasza laleeee (#5026) üzenetére

szoke12
(őstag)

garit kaptál rá? 1 évet?

(#5028) laleeee válasza szoke12 (#5027) üzenetére

laleeee
(őstag)

kettőt

(#5029) kispeter69

kispeter69
(kvázi-tag)

sziasztok.probálom ezt a /update-cm-9-20120528-MADTEAM-u8160-signed.zip/ minden megy de.gooplay hiányában ezt ./..gapps-gb-20110828..találtam de ezzel kifagy az elején.tudnátok segiteni? köszönöm. ;)

[ Szerkesztve ]

(#5030) etooo válasza kispeter69 (#5029) üzenetére

etooo
(senior tag)

Az CM7hez van, valószínűleg azért fagy ki tőle. CM9hez ez kell: [link], innen is a frissebb.

(#5031) aminat

aminat
(tag)

Vannak már tapasztalatok az új CM 9-ről?

(#5032) laleeee

laleeee
(őstag)

meg még az hogy:
1.hogyan tudom az előző telefonomból a számokat ebbe az újba áttölteni ?

2. hogyan tudnék a telefonból képeket a pc-mre tölteni,a pc-ről meg zenéket a telóra
. ha bedugom az usb-t nem látni csak ilyen furcsa mappákat,semmi "galéria" vagy "zenék "

(#5033) kispeter69

kispeter69
(kvázi-tag)

ezzel megy ,köszönöm,próba :C :R

(#5034) szoke12 válasza laleeee (#5032) üzenetére

szoke12
(őstag)

Mentsd őket simre, itt meg beolvasod. kész. gondolom, ezelőtt nem androidod volt.

Képek: DCIM/Camera
Zene: Hát, ahova rakod. Erre nem generál. Egyszerűen átnézi az SD-t és megkeresi a zenéket -> bárhova rakhatod.
Kicsit más ez az android, mint gondolnád. Jóval okosabb, mint hinnéd.

aminat: vannak tapasztalatok, egy-két dolog nem szuperál még, de alég használható már. itt tudsz róla olvasni. igaz angolul, de azárt nem kell nagy tudás értelmezni. (pl: FM, meg Tethering még nincs)

[ Szerkesztve ]

(#5035) laleeee

laleeee
(őstag)

az baj hogy nekem még nincs sd kártyám,ha rádugom,csak négy mappát látok totalcommanderbe:
document
drivers
Autorun.inf
Mobile Partner.ico

(#5036) szoke12 válasza laleeee (#5035) üzenetére

szoke12
(őstag)

Hát az baj, mármint tényleg ezt kell látnod, csak SD nélkül androidban nehezen boldogulsz. Mondhatni "az a lelke". Anélkül se custom rom se más... Gyorsan szerezz be egyet. pl 2-4 gigásat.

(#5037) laleeee válasza szoke12 (#5036) üzenetére

laleeee
(őstag)

ezt néztem,ez elég gyors bele ? [link]

(#5038) poffsoft válasza laleeee (#5037) üzenetére

poffsoft
(PH! addikt)

[link]

e szerint igen.

[ Szerkesztve ]

(#5039) laleeee

laleeee
(őstag)

tényleg,ebbe a telóba sd mini kell,vagy sd micro ?

(#5040) szoke12 válasza laleeee (#5039) üzenetére

szoke12
(őstag)

micro.
jó lesz bele.

(#5041) laleeee válasza szoke12 (#5040) üzenetére

laleeee
(őstag)

és ez ?
[link]

(#5042) agoka07 válasza laleeee (#5041) üzenetére

agoka07
(senior tag)

Ez is :)

S35-3310-1600-KU380-W300i-Shine-C3050-Spiro-858 Smart-SK17i-Galaxy S-Note 1-Galaxy S4-G4-S6 Edge

(#5043) laleeee

laleeee
(őstag)

és ez ? a másikat iszonyúan fikázzák a júzerek
[link]

(#5044) laleeee válasza laleeee (#5043) üzenetére

laleeee
(őstag)

egyébként ez az otthoni wifi router mekkora szopás?,lehet olyan gyors meg stabil,mint egy mobilnet ?

(#5045) beefjeez válasza laleeee (#5044) üzenetére

beefjeez
(senior tag)

Gyorsabb.
Amúgy ezt a miui szart felse rakjátok, akku merül, de iszonyatosan.

(#5046) szoke12 válasza beefjeez (#5045) üzenetére

szoke12
(őstag)

én is ezért mondtam le róla.
nekem olyan volt vele, hogy reggel levettem a töltőről (100%) elmentem suliba, közben zenehallgatás , és ott márcsak 39% volt. isszonyat, hogy eszik.

[ Szerkesztve ]

(#5047) etooo válasza laleeee (#5043) üzenetére

etooo
(senior tag)

Hol olvastad a sok fikázást?

(#5048) laleeee válasza etooo (#5047) üzenetére

laleeee
(őstag)

(#5049) etooo válasza laleeee (#5048) üzenetére

etooo
(senior tag)

Aha, hát a végén megkaptad a kérdésedre a választ :)
Annyit tennék hozzá, hogy ha nagy házban laksz, akkor a kétantennás verzió jobb választás lehet.

[ Szerkesztve ]

(#5050) laleeee válasza etooo (#5049) üzenetére

laleeee
(őstag)

ja tudom hogy Neked is ilyen van és nem volt még vele bajod.3 szobás lakásunk van ,nincs akkora mint a parlament :) mondjuk én azt hallottam hogy ezeknek 100m is megvan a hatótávolságuk

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.