Hir​d​etés

2017. december 12., kedd

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2013-04-11 15:31:42

PROHARDVER!

Vodafone 858 / Huawei U8160

Összefoglaló kinyitása ▼

(#1251) zho-lee

zho-lee
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Tessék, használjátok egészséggel!
go_themes

[ Szerkesztve ]

SM-N910F "Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#1252) beefjeez válasza zho-lee (#1251) üzenetére

beefjeez
(senior tag)

azt a rohadt! köszönjük :)

(#1253) beefjeez

beefjeez
(senior tag)

ja, és ezeket hogy kell használni? :DDD :F

(#1254) etooo válasza zho-lee (#1246) üzenetére

etooo
(senior tag)

Egy ötlet: az ilyesmi programokat, mint a quickpic, ahol nincsenek fontos beállításaid/mentéseid, stb, ne titaniummal mentsd le (mert az kvázi csak lemásolja a "telepített mappát", és ebből akadhatnak FC-k visszaállításkor új romon), hanem inkább geminivel, amelyik magát az apk-t rakja el, így tulajdonképp mindig egy friss install lesz belőle, sokkal kisebb hibalehetőséggel.

(#1255) beefjeez válasza beefjeez (#1253) üzenetére

beefjeez
(senior tag)

megoldva :)

(#1256) Fertzzuu

Fertzzuu
(újonc)

Akinek megvannak valami jó beállitásai amik akksi kimelőek ha csinálna screenshotokat azt nagyon nagyon megköszönném :) :)

(#1257) beefjeez válasza Fertzzuu (#1256) üzenetére

beefjeez
(senior tag)

(#1258) prolin válasza zho-lee (#1246) üzenetére

prolin
(kvázi-tag)

Huu tenyleg jol nez ki ez a tema.. Meg egy csomo szamomra idegen alkalmazast latok, en meg itt gyotrodom, hogy ne zsufoljam tul a memoriat. :((

Mas: kiprobaltam a Cool Reader-t es nagyon tetszik. Igaz, csak angol nyelvu konyveket talaltam. Magyar e-konyvek leteznek valahol?

(#1259) Marseille199

Marseille199
(senior tag)

Sziasztok!

Megvan a kis ufórobot :))))

Azt szeretném kérdezni, hogy marketen hogy kell vásárolni? Miről von? Bankszámla? Vagy hozzácsapja a havidíjamhoz?

Ebben a mütyürben van fényérzékelő?

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#1260) zho-lee válasza etooo (#1254) üzenetére

zho-lee
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Köszönöm, nagyon szégyenlem, de mostanában tényleg rohanok, vagy ide klimpírozok..
ahelyett, hogy kipróbálnám az újabb dolgokat.
Tulajdonképp akkor a titanium felesleges is lesz, ha a telepítők megvannak a geminiből.

Egyébként este átnéztem a telefont, sehol sem volt a quickpic, a market azt írta ki, hogy installed. A titanium nem "látta". Végül az alkalmazások kezelésénél megtaláltam, uninstalltam.
Utána már a market is free-t mutatott, installtam, szerintem azóta megy, nincs baja..

Azért nem gondoltam erre, amit a titaniumról írtál, mert eddig ez így ment ez a dolog, és mindig jól is, nem volt ilyen. De akkor váltok, és ha jó (miért ne lenne az) akkor végre törölhetem azt a kb 1 gigát, amit csinált a titanium már az sd-re.. :DDD

SM-N910F "Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#1261) Marseille199

Marseille199
(senior tag)

Segítsééég!

Sehol nem találok rá megoldást. Kapcsolnám be a Wifi-t és írja is a kis státuszt az ikonja alatt, hogy 'wifi bekapcsolása" eltelik 1 mp, felvillan ,hogy bekapcsolt és azonnal ki is kapcsol! Mit kell ilyenkor csinálni? :O

"Amikor a kép életlen, a gondolat éles, és amikor a kép éles, a gondolat eltávolodik a fókuszponttól." - Hiroshi Sugimoto

(#1262) beefjeez válasza Marseille199 (#1261) üzenetére

beefjeez
(senior tag)

CM7-et felrakni! :)

(#1263) zho-lee

zho-lee
(PH! addikt)
LOGOUT blog

neon green

Dream Digital

stb, stb, innen tölthetők, és ha jól emlékszem 89 oldalon keresztül lehet válogatni.
Persze több a fizetős változat, hogy a fejlesztők is meg legyenek segítve :R

(#1264) Marseille199 válasza beefjeez (#1262) üzenetére

Marseille199
(senior tag)

:F A három nap kötelező cserét azért megvárnám a telóval, viszont szeretnék wifizni. Csak nem ez az egyedüli üdvözítő megoldás? Mit lehetne tenni?

(#1265) zho-lee válasza Marseille199 (#1264) üzenetére

zho-lee
(PH! addikt)
LOGOUT blog

beállítások/vezeték nélküli hálózatok/wifi beállítások/wifi hálózat hozzáadása :R

(#1266) Marseille199 válasza zho-lee (#1265) üzenetére

Marseille199
(senior tag)

De nem tudok! Itt a környezetemben van három is, pedig... A wi-fi hálózatot meg a wi-fi bekapcsolása nélkül nem tudom hozzáadni. Hiába megyek a bekapcsolásra, nem sikerül...

(#1267) beefjeez válasza Marseille199 (#1266) üzenetére

beefjeez
(senior tag)

vidd vissza akkor, nem érdekes a 3 nap, cserélnük kell ;) (vagy javítani, de ez a rosszabbik eset)

(#1268) Marseille199 válasza beefjeez (#1267) üzenetére

Marseille199
(senior tag)

Valami más ötlet? Nem nyomkodhattam el semmit? Vagy leállítottam valamit? Nem kéne neki szenvednie, először volt három hálózat, de nem csatlakoztam, most kapcsolnám be és nem engedi :((((

(#1269) beefjeez válasza Marseille199 (#1268) üzenetére

beefjeez
(senior tag)

máskor működött?

(#1270) Marseille199

Marseille199
(senior tag)

Tiszta szégyen amúgy. Akármit állítok be, visszalépek és el van felejtve, nem jegyzi meg. Hogy kellene csinálnom?

(#1271) Marseille199 válasza beefjeez (#1269) üzenetére

Marseille199
(senior tag)

Ma vettem, még nem volt lehetőségem wi-fizni rajta. DE mondom, ahogy bekapcsoltam itt az albérletben, jelzett is három hálózatot. De most nem jelez semmit és nem tudom bekapcsolni sem így ugye...

(#1272) prolin válasza Marseille199 (#1271) üzenetére

prolin
(kvázi-tag)

Ujrainditottad? Szerintem ha gyanus, hogy nem mukodik jol vidd vissza minel hamarabb. Az enyemet szo nelkul kicsereltek, meg csak nem is akartak, hogy bemutassam a hibajat. Es nem bantam meg, mert valoszinuleg haldoklott a hangoszorja. Az ujjal mar nem volt ilyen problemam..

(#1273) Marseille199 válasza prolin (#1272) üzenetére

Marseille199
(senior tag)

Mindjárt újraindítom!

(#1274) beefjeez válasza Marseille199 (#1271) üzenetére

beefjeez
(senior tag)

mindig inditsd ujra, mielőtt kérdezel :) sokszor megoldja a problémát :)

(#1275) Marseille199 válasza Marseille199 (#1273) üzenetére

Marseille199
(senior tag)

Megokosodott :))) Működik a wifi és ki tudtam kapcsolni a mobil adatforgalmat is :))) Halleluja!

(#1276) Marseille199 válasza beefjeez (#1274) üzenetére

Marseille199
(senior tag)

Rendben :))) Miért nem iphone4-et vettem? :DDDDDDDDDDDDDDDDD

(#1277) beefjeez válasza Marseille199 (#1276) üzenetére

beefjeez
(senior tag)

mert van eszed :P ;]

(#1278) Marseille199 válasza beefjeez (#1277) üzenetére

Marseille199
(senior tag)

Jaja, meg nincs pénzem :)

Amúgy ver a hatalmas google, mert most meg a két szélső (home és kereső) gomb nem akarja fogadni az infókat... Ilyen béna lennék?

(#1279) beefjeez válasza Marseille199 (#1278) üzenetére

beefjeez
(senior tag)

szerintem igen, nálam gond nélkül megy :)

(#1280) Marseille199 válasza beefjeez (#1279) üzenetére

Marseille199
(senior tag)

Hát azóta megint ki-be kapcsoltam, nem reagál a home billentyű. Sehonnan sem tudok visszalépni alapképernyőre, csak a visszalépés gombbal...

(#1281) zho-lee válasza Marseille199 (#1280) üzenetére

zho-lee
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Érintő billentyűkre megoldás.
Remélem...

(#1282) Marseille199 válasza zho-lee (#1281) üzenetére

Marseille199
(senior tag)

Hááát. Nem :)

(#1283) zho-lee válasza Marseille199 (#1282) üzenetére

zho-lee
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Már nem emléxem a gyári romra, soory, de nincs ott a beállítások között, hogy "home billentyű viselkedése", vagy ilyesmi?

(#1284) Marseille199 válasza zho-lee (#1283) üzenetére

Marseille199
(senior tag)

Hol kéne keresnem?

(#1285) zho-lee válasza Marseille199 (#1284) üzenetére

zho-lee
(PH! addikt)
LOGOUT blog

"bevitel" szerintem, de sajnos nem rémlik már a gyári rom.

Más: tboldi jóvoltából a cpu beállítások leírása itt

[ Szerkesztve ]

(#1286) Marseille199 válasza zho-lee (#1285) üzenetére

Marseille199
(senior tag)

Nem lelek semmi ilyesmit......

(#1287) zho-lee válasza Marseille199 (#1286) üzenetére

zho-lee
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Akkor elpasszolom, sajnálom, hogy nem segítettem!

Más: a qq launcher alapján, MIUI launcher. Hátha ez jó is :DD

(#1288) Marseille199

Marseille199
(senior tag)

Az a nem mindegy, hogy bekapcsoltam a tapi-visszajelzést és a home és a nagyító gomb is rezeg, ha nyomom, de mégsem reagál. Tehát valami biztos elállítódott.. Hogy nem tudnak ehhez kezelésit adni....

(#1289) zho-lee válasza Marseille199 (#1288) üzenetére

zho-lee
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ha nem jól "nyomom" nekem is rezeg reakció nélkül.
Nekem ez kívülről befelé simítás jön be, lassan/határozottan, gyakorolni kell.

(#1290) Marseille199 válasza zho-lee (#1289) üzenetére

Marseille199
(senior tag)

Nekem úgy sem működik. A vicc az, hogy működött. Most meg nem?

(#1291) etooo válasza Marseille199 (#1288) üzenetére

etooo
(senior tag)

Sajnos én sem emlékszem már, hogy a gyári romban miket lehet állítgatni, és hol :S
Egy lehetőség: marketből telepíts fel egy új launchert, az szerintem "resetelné" a home gombot, ha csak el lett volna állítva, nem pedig más a hiba.
Illetve egy factory resettel is próbálkozhatsz, vagy újrarakod a gyári romot, bár megérteném, ha első nap ezt már soknak éreznéd :D

(#1292) Marseille199 válasza etooo (#1291) üzenetére

Marseille199
(senior tag)

Ezek nagyon jó ötletek, csak én ezeket nem vágom. Azt sem tudom, hogy működik a market. Kérdeztem fentebb. Egyáltalán mi ez a factory reset? Azon kívül, hogy gyári visszaállítás? Hol találom, meg ilyesmik?

Nem egyszerű ugrás ez egy Samsung B2100 után... Bár lassan visszasírom...

(#1293) etooo válasza Marseille199 (#1292) üzenetére

etooo
(senior tag)

A marketnek csak egy google acc kell, utána böngészhetsz a programok között, és az ingyeneseket le is tudod tölteni/telepíteni. Ha az első tippel próbálkoznál meg keress rá marketben mondjuk a "launcherpro"-ra, és telepítsd fel.

Gyári resetből van kettő is, az egyiket a beállítások/adatvédelem alatt találod, egyelőre szerintem elég ez próbának, a másik bonyolultabb.

Egyári rom újrarakásáról meg itt olvashatsz: [link], de annyira nem kellett volna tudnod elállítgatni, h már erre legyen szükség.

(#1294) Marseille199 válasza etooo (#1293) üzenetére

Marseille199
(senior tag)

Gyári beállítás megtörtént, gomb helyreállt. :R De esküszöm nem értem, készüljek fel, hogy lesz még sok ilyen? Mert akkor eladom a telefont és gyűjtök másikra... Vagy majd beleszokok minden csínjába-bínjába és nem lesz probléma?

(#1295) etooo válasza Marseille199 (#1294) üzenetére

etooo
(senior tag)

Ilyen hibáról még nem olvastam itt, szóval kérdéses :)

Ha a telefon hardveresen nem hibás, akkor szerintem nem lesz probléma, mert szoftveresen elég sok lehetőség van javítgatni, fejlesztgetni.

[ Szerkesztve ]

(#1296) zho-lee válasza Marseille199 (#1294) üzenetére

zho-lee
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Néha előfordulnak akkor is, ha már megszoktad.
De itt csupa jó srác, és hölgy van, aki segít majd ha elakadsz.

(#1297) prolin válasza Marseille199 (#1294) üzenetére

prolin
(kvázi-tag)

Szerintem ezert kar eladni, elso bekapcsolasnal en ketszer egymas utan nem birtam beutni a pin kodomat..:)
Meg kell szokni. Azt is, hogy mielott rabolintasz barmire, elobb figyelmesen elolvasod.
Kivancsisagbol vegigneztem az osszes menut, de nem talaltam meg a Home gomb beallitasat az eredeti launchernel. A GO launcherben, amit hasznalok valoban van ilyen beallitasi lehetoseg.

Ja es ha mar a hulye hibaknal tartunk, nalam pl. nem megy a telefonon levo tutorial. :) Annyira nem hianyzik, csak bosszant, hogy rossz. Ez a "Telefon nevjegye -> Rendszer ismertetese -> Begin" lenne, de nalam a Begin megnyomasanal visszaugrik a Telefon nevjegyehez.. :D

(#1298) prolin válasza prolin (#1297) üzenetére

prolin
(kvázi-tag)

Az is igaz, hogy amiota megismertem az android-ot, mar ki is talaltam, hogy lesz egy 4" majd valamikor.. :B Szerencsere most nincs ra keret. :U

(#1299) zho-lee

zho-lee
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Kicsit rendeztem a fórsared-em :D
Van "rom", és "bootanim" mappa is már, tehát bővült.
[link]

(#1300) Marseille199 válasza prolin (#1297) üzenetére

Marseille199
(senior tag)

Ide válaszolok:

Köszönöm mindenkinek a segítőkészséget és a bátorítást. Nem viszem vissza :))))))))))))

Nincs is ilyen gomb, mondom én :) A tutorial egyébként nálam sem megy :))))))))))))))

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.