Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pg6830kukac

    csendes tag

    Nem mondom meg, hogy micsodát a T-home-nak!
    Nálunk már legalább fél éve építi ezt a hálózatát a TV-network és a Digi!
    Ennyit az innovációban élenjáró T-Home-ról és a hazugságokról!
    Arról nem is beszélve, hogy az ilyesmikről (tudniillik jobb szolgáltatás jobb áron) a régi "hűséges" előfizetői felé mélyen hallgat!
    (Mi legaláb egy évig fizettünk többet egy szolgáltatásért, mint az "újak", csupán azért, mert a T-home "elfelejtett külön is értesíteni" bennünket.)
    Ez több mint üzletpolitika: csalás, de legalábbis erkölcstelenség!
    Hozzátegyem még azt, hogy ugyanazt a szolgáltatást (1 megabites internet, szinte naponta mérem) először 1, utána 2, most pedig már 5 megabitesnek adja el?!
    Ha én volnék az előfizető és nem édesanyám, én többet a környékére sem mennék ennek a cégnek!
    (Barátnőm TV-Network-ös IceNet 25-je (max 25 Mbit letöltés) 9-10 Mbit-tel tölt le folyamatosan és olykor 35-tel (!) föl!)
    Szóval T-Home-hízelgés ide vagy oda, én csak lebeszélni tudnék mindenkit erről a csillogó-villogó multicégről...
    (Ja és az előbbi szolgáltatást 2700 forintért nyújtja a TV-Network a T-Home 4-5000 forintja (1 Mbit) helyett...)
    (Ajánlom mindenkinek ezek után, hogy nézzen be a T-Home honlapjára (http://www.t-home.hu/) és nézze meg jól az árakat és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatásokat...)

    [ Szerkesztve ]

    pégé

Új hozzászólás Aktív témák