Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angyom

    tag

    Sony DSLR tulajként el kell ismernem a 4/3-ad rendszert, rettentő jó szinte az egész, a gépek, az obik, a kezdőfényerők. A legjobb fix obik talán itt vannak. Azonban ha most nulláról indulnék, mégsem vennék 4/3-adot. Nincs meg az a vágyakozás a marokgépek felé, holott jól tudom, pl. az Olympus E3 vagy E5 nem éppen kis jószágok. Az a kis képérzékelő mégis csak behatárol pár dolgot. Igzaából másodgépnek tudnám elképzelni a 4/3-adot valami kisebb jófajta zoomal, mert néha jól jönne, pl klettersteignél, ahol a nagyot elővenni csak esetenként lehet.

    Cipeléssel kapcsolatban, én aztán szinte mindenhova viszem a szajrét, Sony A700, Tokina 11-16 és Sigma 100-300. Ez így 3 kiló a tokok nélkül. Mivel hobbim a hegymászás, túrázás, így jönnek velem, és igaz, hogy néha bitang nagy nyűg, de érdekes módon mégis jut nekik a tatyóban hely. Szeretem a nagylátószögű és a nagyobb telés tartományt,--> hegyeket fotózni, ezért számomra egyik sem otthon hagyható. És bizony, volt a cucc már 3000 felett is.

Új hozzászólás Aktív témák