Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz rumos14 #753 üzenetére

    Ezt még nem olvastam, nézem. Addig fusd át ezt,1-1 ablakban egyszere; xf-hez képzeld oda fémet, gyors af-et, rekeszgyűrűt is :D [link]

    Nem rossz, hasonló eredménnyel zár mint korábban (eltekintve a hibás példányoktól). Sőt, lehet hogy a sok panasz miatt javítottak a bajonetten is talán, legalábbis itt nem említik meg a kotyogást (ami manuál obinál piszok zavaró, volt hasonló adapterem, oda-vissza tekerésnél mindig érezni lehetett). És van 1-2 dolgo ami sűrűbben előjön és nem igazán javítható utólag, ami 60-70k környékén még elfér egy halszemnél, itt jobban fáj.

    Persze, nagyobb a látószög is; meg ha a cikkben jelzett 3× árkülönbség lenne, akkor tovább se lapoznám az XF tesztjét :D De miután átfutja az ember, elnézegeti a képeket (én hetekig ezt csináltam :D) utána azt mondja, bakker, gyűjtök egy hónappal tovább ha +35k az XF. Utóbbi ár nem jön szembe az utcán, de 2év sóvárgás után 1-2 napig keresgélni már nem volt tétel :DDD

    szerk: Általában jók a samyangok, a 12-es is, az X bajonettesre panaszkodott szinte mindenki hogy kotyog.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák