Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    válasz #56573440 #17 üzenetére

    Annak biztos jo aki az asztalon tartja, de szerinted hányan tartanak egy toronyházat asztalon? :(
    Ha szerinted jo a lenti táp ami lentről, a földröl szivja a hajat,port stb lelked rajta. Nem hiába hívják sokan porszívónak emiatt, mert pont ugy müködik igy mint egy porszívó amit takarításra használsz, a táp szerintem nem erre valo. Én nem cserélgetném a tápom szivesen de lehet más megteszi, vagy naponta 2x kitakarítja a gép alatti részt csak emiatt az elrendezés miatt. Meg amugy nem lesz hangos az a táp szerintem se ha tele megy hajjal meg porral. Sokkal praktikusabb tényleg. :D

    Nekem elöl egy hét alatt annyi szar gyűlik fel a szűrőkön hogy bele se merek gondolni hogy hogy nézhet ki egy táp ami lentről szivja a cuccost. És a szűrö csak annyit tesz hogy belül a gép lassabban porosodik viszont sokkal aprobb szemü por ülepszik le amit elég macerás takarítani. Ja és ha a gép körül takarítok (kb 2 hetente) akkor tele van a gép alatt, mögött ilyen porcsomokkal (hátso venti amit kifuj meg amit közben gép oldalso ventirácsárol lesöprök) meg hajjal(nem nem vok hippi meg 2m-es hajam sincs, háziállat sincs és igy is van haj - gondolj bele akinek háziállata van annak milyen lenne ;] ) minden. Nah, ha ezeket a táp elnyelné biztos jot tenne neki. Szűrővel meg apro szemcsés por ülepedne le a tápban. Szerintem egyik se jo. A régi táp fent elrendezés a legjobb. Nem szivja a meleget ha a táp alatt hátul egy 12-es kifujoventi van. Ennyi a trükk. :U

Új hozzászólás Aktív témák