Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a8l

    aktív tag

    válasz csutizs #2892 üzenetére

    Most voltam egyik ismerősnél, i6plus van a feleségének, a nappaliban szinte sötét volt már, az s7e még értékelhető képet csinált, egész jót vaku nélkül, az i6p meg nem is látott semmit, tök sötét volt a kép semmi nem látszott rajta. Kamera cseréhez nem barmolják szét annyira, engem nagyon zavar ez a fajta torzítás, keresek minnél több s7-et és ha pl az isocell-ek jók nagyjából akkor kérni fogom a cserét, mert ez így nem frankó.
    Szervíz gányolást nem vagy köteles elfogadni, addig csinálják amig jó nem lesz, ha képtelenek rá jön a csere. A note2-n is kijelzőt cseréltek nekem házhozjövős gariban, ember lepattintotta a festéket a keretről ahogy szét feszegette, meg ferde volt a hangszórórács az új kijelzőben, egyből jeleztem miután elment, 2 nap múlva jöttek megint(más szerelő), megint új kijelző, és a szerelhetőség miatt kicserélt mindent inkább ne kellejen szétszedni, csak az akksit meg a hátlapot hagyta meg a régiből. Kár hogy ezekre már nincs ilyen gari, mert legalább látni mit tákolnak rajta. Kicsit várni kell a kamerával amig kiderül hogy mi a szitu vele mindenhol. De kinti hsz-ek is vannak a torzítással kapcsolatban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák