Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alcapone386

    őstag

    Na skacok mire megjött a kínai újjevnek köszönhetően(több mint 1 hónap) a sokadik fóliám, addig félkómás fejjel az autó motorháztetejére helyeztem arccal lefelé a kicsikémet és huss úgy gondolta csúszdázik egyet. Eredmény nem túl dúrván, de karcos kijelző...két miatyánk után és persze amikor már a dühtől tudtam gondolkozni, eszembe jutott valami. Ha már a kocsinál jártam beugrott, hogy vettem 2 éve üveg polírozót. Bátorság tudom, de kipróbáltam. 3szor volt türelmem átsikamikálni és láss csodát egész jó lett. Igaz nem tüntek el a karcok teljesen, de ezt nem is vártam. (Bár jó lett volna :D ). Ráraktam a fóliat és paff. Már nem is látszik a karc. Persze nem azt mondom, hogy tessék szaladni shoppingolni mert hű de csodás és csodekenőcs, de jobb mint a dogkrém (amúgy fogkrémet nem ajánlom max ha karcosabb kijelzőt szeretnétek :) )

    Következő project: asszony elektromos körömreszelőjéből mini polírozógép gyártása :D (autólámpabúra polírozást már csináltam....az jólett. Mimáson kísérleteznék mint egy 200eFt os telefonon :) )

Új hozzászólás Aktív témák