Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • petesejt

    aktív tag

    válasz Vitaqo #1779 üzenetére

    Folyamatosan követem a hivatalos beszerzési forrásokat, ha elém állna életem lehetősége, lecsapjak rá, mivel októberig egyáltalán nem sürgős a csere, az S22 viszont nagyon tetszik. :) A szürke forrásokat nem figyelem és jó szívvel nem is ajánlom.

    Május hónapban azt vettem észre, a -50 ezres akciós fehér források (MM, eMag) és a szolgáltatók, ahol eleve kb. az ötvenezerrel csökkentett áron vehetők meg a készülékek listaáron (ez a 22 esetében cirka 285e bruttó, kivéve Telekom: 330e) az elmúlt napokban hol ebből, hol abból (S22/S22+/különböző színek) rendre kifogytak, de azért pár nap alatt érkezni szokott vagy ide vagy oda valami.

    A Samsung hivatalos oldala számomra azért nem játszik, mert nem adnak cégnévre számlát, az Experience Store-okban meg most épp nincs a -50 ezres akció, így most nincsenek versenyben.

    Mivel a saját bevallása szerint az eMag meg jogi személyeknek (aka. cégeknek) 12 hó garanciával árusít, ezért ők is kiestek. Még ha a valóságban esetleg nem is igaz, és a samsungok garanciáját cégként is érvényesíteni tudnám, ilyesmit akkor se írjanak ki az oldalukra, mert gáz. Semmiben sem különbözök egy magánfelhasználótól, sőt, éppen hogy kevesebbet lógok a telefonon, mint sok magánszemély.

    Most május 31-el lejár ez az 50 ezres akció, utána változás jön, szóval pont ezekben a napokban kiemelten érdemes az eseményeket figyelni -- bár nagyobb akció esélyes, hogy csak a nyár végén/ősszel lesz, ha addig nem vágja félbe láncfűrészként az álmainkat az elszálló Euró miatti árkompenzáció....

    [ Szerkesztve ]

    "Ne félj a haláltól! A stressz minden napodat elrontja, a halál csak egyet fog." - SH

Új hozzászólás Aktív témák