Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vinczenzo

    csendes tag

    2019 óta használom az S10-esemet. Tavaly cseréltem benne az akkumulátort, mert már gyorsan merült. A debreceni Fórum Samsung üzletébe vittem a S10e-vel együtt, ahol nagyon rosszul tették vissza a hátlapokat és persze megmagyarázták azzal hogy lehetetlenség rendesen visszatenni a ragasztó miatt és mai napig köröm vastagságú hézag van körben. 1 napig volt náluk. Persze mondtam nekik, hogy nem kellene mindenkit hülyének nézni és talán meg kellett volna próbálni leszedni a régi ragasztót, vagy nem kapkodni és jó magyar szokás szerint olyant gondolni jó lesz neki úgy is tokban lesz. Röhejes volt magyarázata, de erre a férfi visszament hátra és a fal mögül oktatott, de nem jött vissza. Persze 8-9 múlva jeleztek a telefonok, hogy az akkumulátor állapota rossz, és vigyem szervizbe.
    Ennyit arról az üzletről és az ott dolgozókról. Mert nem hiszem ,hogy a Samsung lenne a hibás, és biztos vagyok benne hogy a következő telefonom is Samsung lesz, de többet nem viszem szervizbe, de főleg nem oda. :((( :o

Új hozzászólás Aktív témák