Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz dabadab #105 üzenetére

    Rosszul fogalmaztam, elfelejtettem idézni a ph-s cikkből.

    Gondoljunk csak bele, az Indilinx vagy a Sandforce 2 évvel ezelőtt még sehol sem volt, senki sem ismerte őket. Hirtelen robbantak be a hardveres köztudatba, és egyelőre nincs arra semmiféle biztosíték, hogy nem tűnnek el 2 éven belül. Mi lesz azután? Azt sem tudjuk, hogy mennyire megbízható termékeket dobnak piacra. Végeredményben a jelenleg tudható tapasztalatok alapján nem jelenthető ki, hogy egyik vagy másik gyártó rosszabb lenne, de még nincsenek annyi ideje a piacon, hogy ezt meg tudjuk állapítani.

    Tomcat: Akkor rosszul gondoltam, mégsem a vezérlőkre gondoltál.:DDD

    Az én véleményem meg az, hogy amint meglenne a pénz rá, rohannék ssd-t venni. 120GB rendszer alá bőven elég (60-80 GB nekem kevés) és egy darabig nem lenne gond a gyorsasággal. Persze adatokat nem tárolnék rajta, az mindig is másik merevlemezen van nálam. Túl sokszor kellet már nullára legyalulnom a rendszert, hogy megjegyezzem, hogy a rendszervinyón nem tárolunk adatokat.

    [ Szerkesztve ]

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Új hozzászólás Aktív témák