Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • access_denied

    senior tag

    válasz Osynho #147 üzenetére

    Nem olvastam végig a kommenteket, most is csak beleolvastam és szerintem nem tévedek.

    Sokan azt gondolják, hogy előszedem a kalkulátort, az megmondja, hogy honnan mekkora felbontást nézzek és ezzel lőttek kis a 4K-nak mert úgysem látod a különbséget. Ha pl. fotót akarok megnézni rajta, akkor jön a mondás, hogy miért nem veszek olyan monitort és nézem azon a fotókat. Hidd el, mindig megy az okoskodás, mindenki jobban tudja, hogy a másiknak miért is lehet akár ez a tv is rossz megoldás.
    Kötelező, hogy mindenkinek PC-je, tévéje, minden legyen? Kötelező mindenkinek félmilliós tévékben gondolkozni, mert valaki úgy gondolja, hogy az alatt semmi értelme a 4K-nak (#150 Ijk)? Kötelező egy 200e Ft-os erősítőt, vagy 150e Ft-os lemezjátszót vagy milliós hangfalat leszólni, mert van jobb? Kötelező másnak a pénztárcájában turkálni? Érdemes hifis topikokban körbenézni, szándékosan nem mondok konkrét fórumokat (tisztelet a kivételnek).

    Nem erre a topikra gondolok, hanem általában a kommentekre. (#150 Ijk) tök jó példa. 49"-os 4K tévém van nem került fél millióba, de érezzem úgy magam, hogy amim van az hulladék. Nem teszem meg ezt a szívességet.

    Amit írsz, mint előny, egyáltalán nem biztos, hogy mindig az. Persze, jópofa dolog végigolvasni a kommenteket, még értelmes dolgokat is ki lehet olvasni, de inkább mégsem. Bocs, én így látom.
    TV esetében pedig vásárlás előtt meg kell nézni, bármennyire is furcsán hangzik :). Ez nem egy alaplap, vagy processzor.

    #150 Ijk

    A véleményed abszolút szubjektív és mivel semmilyen objektív ténnyel nem támasztottad alá, ezért a 4K tévé félmilliónál kezdődik megjegyzésed fellengzős és tartalmatlan. Nem mondok újat azzal, hogy nem értek Veled egyet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák