Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Osynho

    addikt

    válasz access_denied #146 üzenetére

    Végigolvastam, szerintem tévedsz. 744-ess kontraszt. Tessék. Elég konkrét. Emberi szem képességei. Másik konkrétum.

    Senkire nem erőltetek semmit. Egyébként, ha már szóba került, egy-két gondolat. Minden terméknek van vásárlóközönsége, mert csinálnak rá a gyártók. És teszik mindezt többek között azért, mert az emberek nincsenek tisztában bizonyos információkkal, nincsen elég tapasztalatuk. A vásárlóközönség tudatosságát erősen túlbecsülöd. Azzal, hogy ilyen fórumokon valakik esetleg elgondolkodtatnak valamilyen irányba, szerintem pozitívum. Ráadásul ezt nem önös érdekből teszik (legtöbb esetben legalábbis merem remélni :) ). Nem kell készpénznek venni semmit, de ha odáig eljutunk, hogy valaki elolvas egy-két tesztet, amiben hozzáértők műszeres méréseket végeznek, elmegy megnézni a kinézett készüléket saját forrással, normál körülmények között, már sikernek számít. Ez a PH, nem a kiskegyed tv-vel foglalkozó részlege, itt a marketing maszlagon kívül egyéb szempontok is felmerülnek és valóban, más embernek más a fontos ezek közül, mást hangsúlyoz ki, de hadd tegyék már meg. Szerintem ez sokkal hasznosabb, mint a gyártók eszméletlenül ostoba számháborúja és marketing szövegei, amit sokan megesznek, vagy az eladóktól kért segítség, ami sokszor maga a félrevezetés.

    Egyébként ez az egész tv dolog kicsit hasonlít a hifire. Aki valamihez hozzászoktatja az érzékszerveit, annak az lesz a mérce. Ha valaki világ életében maxra húzott mély hangokkal hallgat zenét és leülteted egy komolyabb lánc elé, laposnak, száraznak fogja hallani. Aztán, ha fogékony, rájön, hogy mennyivel több részletet, élményt ad egy jobb hangú rendszer és kicsit "átneveli" saját magát. Nem kötelező, hallgathatja továbbra is a megszokott cuccot, (hiszen az egész lényege a szórakoztatás), de legalább kicsit körbenézett...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák