Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercel

    senior tag

    válasz JBond #67 üzenetére

    A legtöbb üzleti nem rohad le. Komolyan mondom.:)
    DE:
    OK és ha gyári technológiával javították előzőleg a gépet akkor mi van?

    (valamelyest hazabeszélek, mert én is foglalkozom ezekkel a gépekkel akár beszerzés / eladás - Ügyféltámogatás formájában, de egyrészt szakmai tapasztalat alapján alakult ki a véleményem durván 10-15 év után másrészt meg a hazug embert hamarabb utolérik mint...:) úgyhogy nem mondok mást mint amit tapasztaltam.)

    Ha veszel egy használt autót azon is volt már egy-sok dolog javítva ettől még évekig jól szolgálhat - csak a különbség az, hogy a használt autó igazi taposóakna - az autókkal szemben viszont ezek a gépek nagyon ritkán hibásodnak meg.
    Sajnos / szerencsére sok évesen is nagyságrendekkel megbízhatóbbak mint a sok konzumer szutyok - főleg ha még az aljáról is válogatnak. De a 150-200 ezres kategória sem jobb megbízhatóság szempontjából sajnos - csak nagyobb / erősebb / többet tud.

    Nem véletlenül alakult ki a másodpiac és nem véletlen olyan nagy a bizalom a használt üzleti gépekkel kapcsolatban.
    Ha rosszak, túlárazottak lennének konkrétan nem vennék meg őket.
    Főleg nem a magyar piacon ahol mindenkinek az a mániája, hogy először ő akarja letüsszenteni a frissen kibontott gépet. Úgyhogy ár ellen úszva működik jól a dolog.

    (de most tényleg eljutottam odáig, hogy pár héten belül összedobjak egy szösszenetet a logoutra a témában pro és kontra)

    [ Szerkesztve ]

    Marcel

Új hozzászólás Aktív témák