Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz Vikthor #4253 üzenetére

    Köszi, de már megvan kitől veszem a jövőhéten. Rendszeres vásárlója vagyok. :)

    Más:
    Ma egy android kinek gyorsabb és jobb a telója című baráti összejövetelen vettem részt mint tanú. 3 samsung teló ismerkedett, versengett az elismerések tengerében tesztprogramokkal teletüzdelve. Hát én csak ott ültem és ültem.....és elgondolkoztam. :( Hahó én is itt vagyok....

    Jó nekem ez a teló, amit tud és ahogy, akkor is ha néhol elkápráztattak azzal a milliónyi beállítás és programfunkció dologgal. Az egyik oldalon a számomra már bonyolult és sokszínű lehetőségekkel (kamera az egy más dolog :K ) felruházott android rendszer a másikon a buta és pont ellenkező windows phone a maga zártságával. Középen pedig a tökéletes mindenből a legjobbat képviselő Symbian. Persze amennyiben bugmentes. :D

    Egy kis helyet felszabadítottam az E meghajtón. 1GB volt szabad most több mint 6GB. Mintha megjavult volna a teló és nem indul random újra. Nincs hibaüzenet. Ejha. :U

    A kamerára senki sem volt kíváncsi igazából, bár szóba jött. :( Kijelzőérzékenység, érintési különbségek a driverek mássága kapcsán, task manager, akku progik, flash támogatottság vagy épp nem stb..... Volt olyan is hogy semmit sem értettem, mert vérprofik voltak. Egy kicsit elszaladt felettem az idő? Mindegy. Nekem csak a symbi világa, íze kell most és később is. Hátha nem felejtik el azok akikre eddig számíthattunk. :((

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák