Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    Vettem egy 32-es strong TV-t az alzánál, azt csinálta, hogy levettem a háttérvilágítást 15-ről 9-re, tévéztem, kikapcs, majd újra bekapcs után a világítás a 15-ös értéken ment, a menübe belépve viszont a 9-es érték volt látható, ahogy beléptem, ő is észrevette, hogy nincsenek szinkroban a dolgok, és gyorsan levette 9-esre. Nem is tudtak vele semmit kezdeni, a szerviz 3 hétig gondolkodott azon, hogy ők nem látják a hbát, pár tönyvényt felsorolva megírt szép levélre, és a vásárlók könyvébe írás hatására az alza visszaadta a pénzt. Végül vettem egy oriont, ami a vestel- féle jól bevált technikát használja, blaupuntban volt már, totál csalódásmentes, szervizmenüben levettem a háttérvilágítást, mindent belőlttem, azóta is megy szépen. Soha többé strong tv. Ráadásul az orionnak nagységrenddel szebb képe van.

    ja, és vettem volna használt valamit is, de a hardverapró már csak ilyen, 100%-ban komolytalan eladók voltak, telszám nincs, marad a privát, amire persze 1-2 héttel a privát után válaszoltak, hogy bocsi, elvitték, csak fent maradt a hirdetés.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák