Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Centre

    aktív tag

    válasz persil #137 üzenetére

    Pedig a facebook is csak egy eszköz, ésszel kell használni s nem kell olyat feltölteni, amit bánnál, ha ellopnának (ha likekal lopni lehetne...). Nem értem, aki fél a technológiától az terápiás céllal jár a prohardverre?

    Azóta meghirdettek egy új giveawayt is ahol magát a játékot lehet megnyerni. Nem tudom, valaki biztosan belinkelte azóta de egyébként erről a gépről van szó:

    System Specifications:
    Chassis: Obsidian Series Corsair 650D
    Processor: AMD FX 8350 Octa-Core 4.2-4.8GHz, 8MB Cache with Professional ORIGIN PC Overclocking
    Graphics Cards: Dual VisionTek 3GB GDDR5 AMD Radeon HD 7970
    Liquid Cooling: ORIGIN FROSTBYTE 120
    Motherboard: ASUS Crosshair V Formula-Z 990FX (SATA 6Gb/s, USB 3.0, 3X SLI capable)
    Memory: 32GB Corsair Dominator Platinum (4x8GB)
    Power Supply: Corsair Professional Series AX 1200 Watt - AX1200i
    Hard Drive 1: 240GB Corsair Neutron GTX SSD
    Hard Drive 2: 1TB Western Digital Caviar Black SATA 6.0Gb/s, 7200RPM, 64MB Cache HDD
    Optical: 24X CD/DVD Burner (DVD+/-RW) w/double layer write capability
    Keyboard: Corsair Vengeance K90 Mechanical Gaming Keyboard
    Mouse: Corsair Vengeance M60 Gaming Mouse
    Headset: Corsair Vengeance 1500 Dolby 7.1 Gaming Headset
    Mouse Mat: Corsair Vengeance MM400 Gaming Mouse Mat
    OS: Windows 7 Ultimate
    Game: Crysis 3 PC Game
    Warranty: 1 Year Part Replacement and 45 Day Free Shipping Warranty with Lifetime Labor/24-7 Support
    Total MSRP: $3,500

    Elég jól néz ki, dual 7970es kártyák hajtják (nem rossz, nem rossz:P), vajon a 990-es chipset tud egyáltalán 7 csatornás audiót?:) Írni kéne nekik, hogy legközelebbibe valami félprofi hangkártya is elférne. Sajnálom, hogy hallgattak a panaszáradatra és nem kapott W8-t. :(

    Nem is tudom mit adnék el belőle, az egyik vid. kártyát mindenképpen.... hmm miből jön egyáltalán össze ez a $3500 ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák