Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    Ha jól látom a kompett EUból csak mi és lengyelek maradtunk ki. :C

    @Victorio Sztem jópár állam megvette a felsoroltakból... csak ők nem az ellenzéki politikusok megfigyelésére használják. Meg nem az oknyomozó újságírókéra akik MOon fő ellenségek lettek miután ezt azt kiborítottak.

    @kacsyx A "lehúásnak" mi köze a kémkedéshez? A mondat másik részébe meg aztán végképp nem feszegetném.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Nowhereman #51 üzenetére

    "Franciaországban már arra is volt példa, hogy egy állami cég vezetője poloskáztatott körbe egy minisztert.

    és mi lett a story vége?

    A kasperskyvel baromira belenyultál rakás pldat hozhattál volna amiről csak sejtjük az Orosz/FSZB szálat viszont Kasperskynél nincs kérdés, hogy fszb benne volt.
    Amúgy nagyon érdekes IT Security szempontjából tökéletes pldaja annak hogy ilyen nagyon szűk esetekben nem kell feltétlen CVE... (mint NSOnal és esetek 99%ban) ahoz, hogy vmit "meghackeljenek".
    Persze értem én nem az RT hozta le szóval nem igaz. :C

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Nowhereman #61 üzenetére

    dabadab kb leírta.

    kaspersky maszlagoddal nem tudok mit kezdeni. Technikailag az eset kifejezetten jól ismert a kérdés max annyi, hogy az FSB Kaspersky beleegyezésével vagy nem használta azt izgi fileok hazaküldésére. Pont ezért vitte ki az egész adatközpontot Svájcba harmadik félhez.
    Sztem a legjobb az egészben az Izraeli szál. Nah ők is használták a Kaspersky virusirtót ha egy két dologra szükségük volt. Mondjuk nem tudom mért írom le te ugyis rittyentesz egy RTs összeesküvéselméletet.

    "azzal a "tömeggyilkos" orosz vakcinával, és valahogy nem a videóban propagált eredménnyel."

    Videot jórészt megnéztem. Én azt látom kifejezetten dicsérően pozitívan beszél Sputnikról. pl:
    "...Russia created an important top notch product... "
    Viszont ezek szerint te nem. Olyannyira ismered/nézted meg miint amennyire a kaspersky esetet ismered. Tolod az RT féle agitpropot. Ha nem sért a kérdés pénzt kapsz érte vagy lelkes hülye vagy?
    (Ez utobbi no offense. Oroszok így hívják azokat akik fizetés nélkül tolják fullba az orosz agitpropot. btw fizetettek ekkora hülyeségekbe nem futnak bele mint Nowhereman így sztem ő ebbe a lelkes hülye kategóriába tartozik. ) :)

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák