Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • toto0569

    addikt

    válasz DJ. Ru$y #20047 üzenetére

    Én az elégedett használók közé tartozom.Jelen pillanatban nincs olyan teló amire lecserélném.Vagyis...LG G2,de az még a jövő.Nekem annyira még nem melegedett csak rommolásnál,mentés ,helyreállítás,telepítés.A közel egy év óta 1x csökkentette a fényerőt le.A fényképező lehetne jobb...viszont ezeket 2-3 méteres távra lövik be.Ezekkel a lencsékkel jobbra senki se számítson.(pláne ne tájkép részletekre) :N Mindenki legyen olyan véleménnyel amilyennel csak akar,nem kötelességünk védeni a becsületét.Aki már ismeri a telefonját a "régiek" közül ,azok szinte alig szólnak már bele a témába.Elégedettek a sajátjukkal.Haverom a mai napig dugdossa a HTC One X-ét mert szégyelli ahogy működik.Még soha nem mutatott egy képet sem,hogy : -Nézd milyen jól sikerült.Egyforma munkaidő terminált írunk a telón (Office)Az LG fele idő alatt megnyitja és bezárja a programot.Ha megpróbálok belelesni az övébe akkor szégyenlősen úgy fordítja ,hogy véletlenül se lássam a kijelzőt.ÉN BÜSZKE VAGYOK A SAJÁTOMRA. :K :C :R

Új hozzászólás Aktív témák