Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Sok minden jött szóba, inkább egyben: tehát fullos, jól összeválgotatott cucokkal, jó helyről véve, a 2600x kb hozza azt a szintet, mint a 9400, ha húzod, úgy, hogy a költségek kb megegyeznek. És akkor nem beszéltünk arról, hogy vadászni kell alkatrészeket, húzni a procit, stb. Hát egy fenét. Ha viszont alapon hagyod, akkor lassabb rammal, olcsóbb lappal is valamivel gyorsabb az intel.

    92: erre külön: 4k-t te hoztad be nem érdekel.

    Nem rossz vétel a 2600x sem, de nem belátni, hogy azonos körülmények között valamivel jobb a 9400, az nagyon elfogult látásmód. Azt is elhiszem, hogy amikor a 9400 már kevés lesz, akkor a 2600x is. Ha visszaolvastok abból indult ki az egész beszélgetés, hogy a ph-n olyan a hangulata a cikkeknek, híreknek, hogy az intel nem annyira piacképes és nem annyira jó választás. Én ezen a vonalon beszélgettem Abu-val, felhozva a fenti példákat, hogy sok esetben valamivel jobb is. Ebbe kötött bele a sok elfogult. Holott az AMD egy jó csomagot rakott le az asztalra az elő ryzennél is, meg a 2000 is jó. Ezt senki nem vitatja. Én biztos nem.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák