Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ripla

    őstag

    válasz Pantok #26 üzenetére

    a sony tapasztalata semmit nem ér, ha csak olyanokra gondolok, mint pl. a drm bénázásuk, amikor egy olyan szoftvert raktak a drm-es audiócédékre, ami automatikusan feltelepített egy rejtett és utólag leszedhetetlen programot, ráadásul úgy, hogy a felhasználó nem tudott erről, ebből botrány is volt természetesen.
    vagy amikor elkezdtek bénázni a ps network-kel, és egy olyan kód maradt benne, ami a feltörése után legalább 100 millió felhasználó adatait tette lehetővé, hogy a hackerek kezébe jusson. maga a hálózat pedig mindezek miatt hetekig elérhetetlen volt.
    vagy a ps vita kezdeti és a mai napig elég langyos sikerei, ami pár millió eladott példányt jelent összvissz. a mai napig.

    az ms irányából valahogy nem hallottam ilyen híreket.
    és mielőtt eldöntenéd magadban, nem, nem vagyok ms fanboy, amiket leírtam azok a száraz tények.
    az ms mindig utólag lép és eddig még nem nagyon hibázott, legalábbis mint mondtam én nem tudok róla. természetesen a tévedés jogát fenntartom.
    úgyhogy szerintem ostobaság lenne azt gondolni, hogy nem tudnának ebből a piacból is hatalmasat kiszakítani, ha akarnának.
    anno amikor kijöttek az xbox-al, már akkor ott volt velük szemben egy sony a "többéves tapasztalat"ával, és az ms mint kezdő lépett a ringbe. mégis meg tudták vetni a lábukat az akkor még számukra teljesen ismeretlen talajon.

    amúgy meg nem alapozom semmire, csak tippelgetek mint mindenki. :)

    [ Szerkesztve ]

  • ripla

    őstag

    válasz Pantok #28 üzenetére

    most konkrétan az a problémád, hogy csak a sonyról írtam rosszat igaz? :)
    figyelj, ez egy olyan dolog, hogy én csak erről tudtam. te kontrázásképp írtál pár dolgot az ms bénázásairól, és akkor ebből látszik, hogy egyik cég sem tökéletes.
    ennyi csak. nekem amúgy nincs konzolom, nem is tervezek venni, mert én maximálisan pc párti vagyok. konkrétan annyi történt, hogy leírtam a tippemet, amin mondjuk nem tudom mit nem értesz. a tippem annyi volt, hogy mi van akkor ha az ms is kijön egy kézikonzollal, mint a psp.
    ennyit volt a tippem nem több, minden más ami utána le lett írva, az már csak a beszélgetésünk hozadéka. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák