Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabbbb

    senior tag

    válasz Corsa02 #4916 üzenetére

    Én a Média Marktban nyomkodtam őket 2 órán keresztül. A honor8 tényleg valamivel gyorsabb. (belső memória gyorsabb benne?) Ennek ellenére én a p9-et fogom megvenni. A monokróm mód nekem hasznos, de ennek más jelentősége is van. A lencsék gyártási szórása nagyon nagy, a jobbra meózott kameramodul biztos, hogy a Leca branded modellbe megy, már csak amiatt is, mivel a monokróm modul hibái miatt egy Honor 8-at gariztatni se lehet, mert nem lehet külön letesztelni sem. A Média Markt-os honor8 kamera modulja is elég "kancsalnak" nézett ki, annak ellenére, hogy az üzletben semmilyen hibát nem vettem észre fotózás közben, de a p9-é hibátlan volt, nyilván ez lehet teljesen véletlenül is így, de mivel nincs árkülönbség, így biztos nem veszek honor8-at. Külsőre is jobban bejön a p9. Akit nem érdekel a kamera, az vegyen honor8-at, mert a 4 giga ramnak is van némi jelentősége, és ott van a gyorsabb appindítás is. A p9 kijelzője jobb a mobilarénás teszt szerint, de élőben mind2 szinte ugyanolyan jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák