Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mik_i

    tag

    válasz #24633088 #40850 üzenetére

    Hogy érted ezt, hogy lassabban olvassa a 10-es a kisebb fájlokat? Ha gyorsabb egy kártya akkor nem nő meg általánosságban is a sebessége a csúcssebességen kívül?

    Én is éppen kártyacsere előtt állok,mert úgy néz ki, hogy az előző CL6-16GB kártyám megadta magát. Holnap tudok csak nekiesni még egy komolyabb újrapartícionlással és formázással, de nem sok reményt fűzök hozzá. Szóval nézegettem kártyákat és ezt néztem ki:
    [link]

    ez nem is CL10, hanem már tudja az új szabványt is. Tudom,h a Desi azt még nem tudja, de a technológia leírásánál
    [link]
    azt írják,h visszafelé kompatibilis és akkor is gyorsabb valamivel a CL10-nél ha normál eszközben használjuk.

    Tudnál írni erről a "lassabb a gyorsabb" dologról egy picit bővebben? Nagyon fontos lenne nekem a sebesség,mert a2sd++ romot szoktam használni(legutóbb pzoley féle Ginger Sense 2.10do), ahol ugye az SD kritikus a használható sebesség szempontjából főleg,ha már rendesen tele van pakolva a telefon. Sajnos nekem a CL6 egy idő után már eléggé ragadozott még "turbo adatkezelés" script telepítése után is, igaz tényleg rendesen tele volt a telefon. (kb 120 app, 800mega foglalva az a2sd tárhelyből, kb 1200 kép a fotóalbumban, stb)
    Ezért nézelődök a lehető leggyorsabb kártya után, ha már egyszer cserélnem kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák