Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sbazsi

    veterán

    válasz szegto #21685 üzenetére

    más is tapasztalt ilyet HD rommal?

    elgondolkoztam a cserén. Most leedroid 2,3f rom van fent.
    volna 1-2 kérdésem a HD rommal kapcsolatban.
    Amit kinéztem: pzoley féle HD-ROM-FN-V3.2-1.72.405.3-data2extended++ verzió.
    mennyivel növekszik meg az adatforgalom? 200 mega netem van. Ez most többnyire elég, otthon, és cégnél van wifi. máshol csak levelezés, meg böngészés megy. a kérdés, hogy olvastam ilyen 15 megás szinkronizálásokról, ez ügye csak egyszer van.
    Ez ügye nem kezd szaggatni egy idő után :F
    az akksi idő tényleg javul?
    gyorsabb-lassabb lesz?
    a kamera az már műkődik gond nélkül igaz? mintha olvastam volna. van még valami, ami nem működik?

    kingston 16gb class4 kártyát hogy érdemes felosztain? A mostani leedroid rommal is már akadtak helyproblémáim, tehát mondhatjuk, hogy power user vagyok.
    most végül töröltem a data részt 1-2 proginál, ahol szépen felment. pl facebook data több, mint 15 mega volt.

    no meg a telepítés sem tiszta.
    az egyik helyen azt írja, hogy
    Ez egy új 3 partíciós megoldás. Az első FAT32, Primary, a 2. Ext4, Primary, a 3. EXT4, Primary. A telepítés menete megegyezik a Extended verziók telepítés részben leírtakkal.Az a különbség, hogy itt egy menetben megy minden, nem kell utólagos flash!!. Simán mint bármelyik rom-ot fel kell tenni.

    Az extendednél viszont fat32, ext3, fat32 van. Most akkor melyik :F

    Vésztartalék: csinálok egy clockworkmod recovery mentést a memóriakártyára. A memóriakártyáról pedig csinálok egy ghost vagy hasonló image filet. ha bármi gond van, akkor mindent vissza tudok állítani, ha jól sejtem. Apropo, ha a HD rom van fent, akkor is megy ez a dolog, vagy ott más a recovery :F

Új hozzászólás Aktív témák