Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Efferux

    csendes tag

    Lehet, hogy meg fogon bánni ezt, nem akarok vitát szítani, csak kiváncsi vagyok, miért fájnak embereknek, ezek az RGB cuccok? Én megértem ha valakinek nem tetszik, nem a stílusa, de csak azt a hatalmas közhelyet tudom mondani, hogy nem kötelező megvenni. Mellesleg hozzátenném, az sem igaz, hogy nehéz RGB mentes cuccokat találni, nagyrészt csak a felsőkategóriás cuccokon vannak és ahogy én nézem még mindig többségben vannak a "hagyományos" hardwerek.
    Szerintem elmondható, hogy sok embernek (köztük nekem is) nagyon bejön ez a stílus. Ez ízléskérdés és másokat az ízlésük miatt megszólni vagy megkérdőjelezni a nekik készült termékeket finoman szólva nem fair.
    No offense, senkit nem akartam megbántani, elnézést ha mégis sikerült.

  • Efferux

    csendes tag

    Na ha már pártoló lettem, akkor folytatom a pártolást.

    - mert egy subkultúra igényeit, izlésvilágát tolják az ember arcába (hány ember épített régen magánal otthon ilyet? 1000-ből 1? beledezni a házat?)
    Szerintem ez már túlmutat a szubkultúrán. Valamint NEM tolják az arcunkba, csak megmutatják, hogy vannak ilyenek, azért érzed, hogy az ember arcába tolják mert kell nekik a reklám, hogy mostmár nekünk is van RGB cuccunk, nehogy elpártoljanak tőlük a vásárlók. Ahogy nem kötelező ilyet venni, úgy az ezekről szóló hireket sem kötelező elolvasni és megkérdőjelezni a létezésüket.

    .... és megmondanád mi köze van a tisztán számítástechnikához az rgb csiricsáré cuccoknak? .-(((((
    Semmi. Ahogy a mélynyomóknak sincs semmi közük az autókhoz, mégis egy komoly iparág van belőle, mert az emberek szeretik összekötni a kellemest a hasznossal és az RGB LED technológia ezt egy olyan szintre emelte, hogy az nehéz lesz felülmúlni.

    " .... nagyrészt csak a felsőkategóriás cuccokon vannak ... "
    mégjobb ... tökjó hogy a munkára vett gép már karácsonyfának is elmegy .... 2in1 ... pár ágat majd ragasztok a házra, veszek hozzá ledszalagot, és szanaszét futtatom.
    Nem is rossz ötlet :D, ha már úgyis a gép a szoba disze.

    .... ha már védelmedbe vetted?
    Nem vettem semmit a védelmembe, csak megkérdőjeleztem a gyűlöletüket, ahogy te is megkérdőjelezted a létezésüket.

    Én letudom annyival válaszul a pártolóknak, hogy tesznye és gyerekes. Ennyi. Számomra bazári hangulatot kelt, nem tudom komolyan venni a termékeket vele és nem érdekel, ha kikapcsolható se. Taszít, kész, ne kelljen már tetszenie ha én nem akarom.
    Ha tudnád hányszor kaptam már meg ezt... Igen gyerekes vagyok, és ezt büszkén vállalom, de én igy érzem jól magam a bőrömben. Megértem ha taszit, nem kell tetszenie, senki nem akarta veled megkedveltetni csak annyit kérek (kérünk), hogy fogadd el másnak ez tetszik, mert vagy gyerekes vagy nemtudom. :)

    Bocs, ha valakit zavar a véleményem, kaptam már érte pár napja.
    Nem zavar a véleményed, mindenki szabadon kinyilvánithatja, csak az nem mindegy, hogy milyen formában, és ezzel kit bántasz meg. Remélem ezt nem vetted támadásnak, én nem szándékozom neked rontani.

    Akik pedig egyetértettek azoknak köszönöm a megértést, örülök, hogy nem csak a haterkedés megy, jó olvasni ilyeneket, szép napot és sok RGB-t kivánok nektek. Pacsi! :D

    Ismételtem elnézést ha valakit megbántottam, továbbra sem állt szándékomban.

Új hozzászólás Aktív témák