Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vacs

    veterán

    válasz Fkris #54806 üzenetére

    A videóban lévő lista ... elég nagy hülyeség!

    Az ötödik, Paranoid-ból nincs is Nougat verzió, tavaly augusztusban frissült utoljára!

    A negyedik AOSP 7.1 tegnap feltettem, kipróbáltam, de pár óra múlva töröltem is!
    Ebben a rom-ban gyakorlatilag semmilyen extra beállítási lehetőség sincs (emiatt videót sem csináltam), egy sima stock android Nougat!

    A harmadik Resurrection Remix ami valóban ér is valamit, ezt bátran ajánlom bárkinek!

    A második Lineage OS-t jelenleg is használom egy HTC One M8-on, alap dolgokat tud, de semmi flanc!

    Az első Dark ROM-ot szintén tegnap próbáltam ki (erről videót is csináltam), ez szerintem egy Lineage OS copy, kevés extra funkcióval.

    Ha valakinek nincs szüksége az extra beállítási lehetőségekre, akkor bármelyik rom jó lehet, viszont aki igényli, annak ebből a listából a Resurrection Remix-et ajánlom!

    Én kb fél éve a Screw'd romot használom, ebben millió egyedi beállítási lehetőség van és full magyar.

    Én beállítottam, hogy mikor az értesítési sávon bekapcsolom pl a wifit, akkor egy picit rezzenik a telefon, innét tudom, hogy tényleg bekapcsoltam. Ezek apróságok, de sokat dobnak a felhasználói élményen!

    Tesztelt Nougat romok, videós bemutatóval:
    - Pzoley (magyar rom, regisztráció után hozzászólásban kell letöltési jogot kérni)
    - Nitrogen OS (rövid bemutató videó by 33as)
    - Pure Nexus, (bemutató videó by vacs)
    - Screw'd, (bemutató videó by vacs)
    - Dirty Unicorns, (bemutató videó by vacs)
    - crDroid, (bemutató videó by vacs)
    - Resurrection Remix, (bemutató videó by vacs)
    - Dark rom, (bemutató videó by vacs)
    - LineageOS (ex CyanogenMod, a nightly verzió mindig a stabil, bemutató videó by vacs)

    [ Szerkesztve ]

    (^)(>.<)(^)

Új hozzászólás Aktív témák