Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz DraXoN #229 üzenetére

    Sajnos az idióta árazák örökké jelen lesznek a piacon. Senki se akar bukni igy lehető legmagasabb áron hirdet mindent. (Tisztelet a kivételnek)
    Én is 29E-be veszem a Zen 1600-at. Egy srác hirten Zen 1600-at gari nélkül, ár nem volt kiirva ráirtam mennyi az anyi jött a válasz 28E-be oda adja. Utána nem is gondolkoztam egy percet se hogy az új terméket vegyem.

    Meg pont ez az hogy a Zen 1600 sokkal olcsóbb igy kevesebb is az érték vesztés. Bár aki gépet épit az ennek annyira nem számit, azért egy gép manapság aránylag tartja magát. Ahogy észrevettem a telefonok sokkal jobban veszik értéküket és az árukat.
    Egyik ismesöm huga anno megvette a Samsung Galaxy Note 8-at 350E-ért, most ha úgy nézük igy negyedét éri.

    Nekem is volt még akkoriban mikorn nagy szám volt Galaxy S4 utána S5. De utána rájöttem nem ér ennyit a mobil a számomra, elavul elveszti értékét. Úgy is 2 évente cseréli az ember, akkor fölösleges egyszer sokat költeni rá.

    Informatikába ugyan ez a helyzet szerintem. Azért is veszek most csak Zen 1600-at, B450 lap úgy is befog majd újabb processzort is.
    2-3 év múlva meg simán fejleszthetek még.

    De a 6600K már nem fog tudni hova fejlődni, 7700K-ra lehet cserélni maximum. De lehet 3 év múlva már kevés lesz a 4 mag 8 szál.
    Mert lehet addigra a 200 dolláros kategória 8 mag 16 szál lesz.

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák