Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz sakal83 #228 üzenetére

    jah .. alapból olcsóbb az egész platform.
    Egyesek meg "hülyék" ahhoz, hogy lássák rossz helyre teszik a pénzüket mikor megveszik a régi "behalt" platformot X áron amikor "új" platformot kapna X+10% áron +40% extra teljesítménnyel ...

    Tudom a használt piaci árakat az "igény" is generálja, de azért .. én csak röhögtem mikor egy fél éve elakartak nekem adni egy 7700K-s gépet nvidia 1060-al 300k körül ... de a piaci árak "idióták" esetenként ,én max a teljesítménye után adtam volna pénzt, azt meg olyan 150-180 környékére áraztam volna be (utóbbit is nagyon maximum ha "jó az alaplap", és SSD fajtája).
    Hiába na ... nekem többet nem ért volna meg. hasonló teljesítményt ekörül tudtam volna kihozni amdből akkortájt. az "intel logó" nem érdekel (se plusz, se mínusz érdemben)..

    remélem idővel eltűnnek ezek az idióta "árazások" ... noha én is csináltam már olyat anno, hogy 2 év használat után drágábban tudtam eladni valamit mint amikor megvettem (és AMD cpu is volt ezek között).

    De ez olyan mint a mobiloknál ... a Samsung és Huawei egykori csúcs telefonok android készülékek között is (applet direkt kivonva a képletből) magasabb áron maradnak, mint a kortárs mondjuk LG vagy Sony "csúcskészülékek"...
    Mivel ismertebbek, a nagyobb "hype" (nem tudom máshogy nevezni) az ismertségük miatt magasabban tartja az árukat... de ez nem normális énszerintem.

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák