Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz sb #26 üzenetére

    Nem tudom megnézni. Én user vagyok nem szervizes.

    Gondolom azért egy gugli keresés beleférhet userként is. :)

    Nekem megoldást kéne gyártani, nem problémát, azaz:
    1. Vegyek új, 10. dokkolót a 10. géphez.
    2. Ne vegyek új dokkolót, mert a gyártó megoldotta, hogy kompatibilis legyen. Épp csak az asztalról lóg le az egész, a noti alá/mellé/föle kell még spacer is. Esetleg imát se árt mondani, hogy megfelelő legyen a használati környezet.
    3. Nézzem meg és filozolfáljak még rajta, hogy miért nincs 3. megoldás ami nekem jó lenne.

    Ja, hogy ez megint az a probléma, hogy védjük meg a bolygót, de azért 2 kocsim hadd legyen és évi 2 nyaralás és síelés férjen bele? :N A fizika az ilyen csúnya dolog, tudod.

    A vékonyabbakon nincs. Lannak biztos ami magas csati.

    E7000 sorozatos Latikon van. Az, hogy valakinek arra áll fel, hogy a gépe vékonyabb, mint egy RJ45 dugasz, sajnálom és marhára nem bír érdekelni. Ők szembesülnek olyan problémákkal, hogy... ó igen. Cégen belül szabad gépvásárlás lett egy ideje és édes Istenem, olyan csodákat lehetne írni arról, hogy egyébként percek alatt megoldható problémákból több hetes szopókörök lesznek. Mert valaki úgy eszi a marketinget 2 kanállal, hogy már rég nem nézi a kaját maga előtt.

    Mind nem lehet hülye.

    Sok-sok év után vajon miért lett elegem az egész iparból :DDD Igen. Mert 10 emberből 9.5 hülye.

    Szumma: Legyen rajta hol ráfér de jussunk már előbbre is azzal ami nem fér rá/lehetne vékonyabb/egyszerűbb, stb...
    A megoldás valódi jóságát, hasznát nézzük, ne azt, hogy "mostezvan". Ez is biztos előny, de elég karcsú.

    Szumma: a vékonyítással lelőttünk egy rakat portot, beszopattuk magunkat a durván sérülékeny kijelzőkkel, a gagyi foshalom billentyűzet mechanikákkal (amit bevernek a kijelzőbe a gépek legalább elég sűrűn), otromba hűtéssel, megkaptuk a throttlingot minden szintre, de legalább vékonyabbak a gépek. Workstation szinten is.
    Ez tényleg megérte. Istenem, hogy én mióta akarok egy ilyen üzleti kategóriás gépekről is megírni, csak magamat ismerve ez úgy 300.000 karakter alatt nem állna meg. De már évek óta mondom: gyerekek, eszitek a sz@rt, kívánjátok, hogy átkenjenek benneteket a palánkon és olyan költségekbe verjétek magatokat tudat alatt is, hogy ihaj. Hajrá. Én vagyok az az ember, aki kiszolgál 50 másikat és egy 7 éves gépet használ, azt is középkonfiggal. Hogy miért? ;] Nyilván mert én nem értek hozzá pont és mindenki más igen.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák